+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOZPprofi

Klíčová slova: BOZP, hodnocení rizik, požární ochrana

E-mail: vrany@bozpprofi.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2011

Popis: BOZPprofi je komplexní zdroj odborných informací pro oblast bezpečnosti práce, ochrany zdraví na pracovišti a požární ochrany. Jste majitel nebo výrobní ředitel malého či středního podniku, a chcete mít tuto oblast ošetřenou v souladu s požadavky aktuálně platných předpisů? Jste bezpečnostní technik, který a za prevenci pracovních rizik ve firmě zodpovídáte svým nadřízeným? Poskytujete jako OSVČ služby v BOZP jiným subjektům? Informace z naší databáze Vám podstatně ulehčí práci.

Web: www.bozpprofi.cz/

Další související informace

Služby v oblasti BOZP

bozp, koordinátor bozp, bezpečnost práce, požární – Zajišťujeme zejména dva dílčí programy: služby v oblasti BOZP a PO a Koordinátor BOZP na staveništi. Poskytujeme komplexní servis a služby v oblasti BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) a PO (požární ochrana).

Ochrana prostředí

Ochrana životního prostředí, Odpadové hospodářství – Společnost EKOBEST s.r.o. užívá slova ekologie ve smyslu pojmu "ochrana životního prostředí", přičemž naším oborem činnosti je zejména legislativní oblast ekologie, a to technická ochrana životního prostředí. Technická ochrana životního prostředí jsou hlavně tyto oblasti ekologie: odpadové hospodářství, ochrana ovzduší a vod, nakládání s chemickými látkami a dalšími souvisejícími obory (např. obaly, EIA, hluk, EMS, EMAS).

SDH Těšany

SHD Těšany, Mladí Hasiči, požární ochrana – Webové stránky Sboru Dobrovolných Hasičů v Těšanech. Informace k požární bezpečnosti, pořádaných akcích a v neposlední řadě informace o mladých hasičích při SDH Těšany, jejich akce, závody a spousta fotografií.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.