+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOZPprofi

Klíčová slova: BOZP, hodnocení rizik, požární ochrana

E-mail: vrany@bozpprofi.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2011

Popis: BOZPprofi je komplexní zdroj odborných informací pro oblast bezpečnosti práce, ochrany zdraví na pracovišti a požární ochrany. Jste majitel nebo výrobní ředitel malého či středního podniku, a chcete mít tuto oblast ošetřenou v souladu s požadavky aktuálně platných předpisů? Jste bezpečnostní technik, který a za prevenci pracovních rizik ve firmě zodpovídáte svým nadřízeným? Poskytujete jako OSVČ služby v BOZP jiným subjektům? Informace z naší databáze Vám podstatně ulehčí práci.

Web: www.bozpprofi.cz/

Další související informace

Recenze a hodnocení webu

hodnocení webů, recenze – Katalog webových recenzí. Nechte si ohodnotit Váš web - nechte si na něj napsat recenzi. Hodnocení vlastních i cizích webů - získejte kvalitní reklamu a zpětný odkaz zdarma.

Tyco Fire

protipožární ochrana, požární systémy, zabezpečení – Tyco Fire & Integrated Solutions s. r. o. dodává široký sortiment systémů elektrické požární signalizace z produkce divize Tyco Safety Products, která zahrnuje produkty Zettler, Control equipment a další. Vývojové centrum v Technologickém centru v Brně vyvíjí nové protipožární technologie a zařízení pro zabezpečení požární ochrany.

Hodnocení hotelů

Hodnocení hotelu – Sháníte kde se na dovolené nebo výletě ubytovat a nevíte který z hotelů je dobrý? Na našem webu nabízíme recenze a porovnání hotelů a ubytovacích zařízení z celého světa. Vyberte si ten správný hotel. Hledáte kde se ubytovat na dovolené či výletě a rozhodujete se který hotel vybrat? Na našich stránkách naleznete recenze hotelů a hodnocení hotelů z celého světa. Vyberte si ten správný.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.