+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOZPprofi

Klíčová slova: BOZP, hodnocení rizik, požární ochrana

E-mail: vrany@bozpprofi.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2011

Popis: BOZPprofi je komplexní zdroj odborných informací pro oblast bezpečnosti práce, ochrany zdraví na pracovišti a požární ochrany. Jste majitel nebo výrobní ředitel malého či středního podniku, a chcete mít tuto oblast ošetřenou v souladu s požadavky aktuálně platných předpisů? Jste bezpečnostní technik, který a za prevenci pracovních rizik ve firmě zodpovídáte svým nadřízeným? Poskytujete jako OSVČ služby v BOZP jiným subjektům? Informace z naší databáze Vám podstatně ulehčí práci.

Web: www.bozpprofi.cz/

Další související informace

Opravy střech

opravy střech, izolace, ochrana proti holubům – Firma ICV izoalce provádí opravy střech, izolace střech a základů, montáž ochran proti holubům a jinému ptactvu, klempířské práce a natěračské práce. V oboru střech se pohybujeme již od roku 1993 a patříme v tomto oboru ke špičce.

BOZP Opava

bozp, Opava, Přerov, ochrana – Jsme poradenská společnost, která Vám nabízí služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO) pro Olomouc, Přerov, Prostějov, Lipník nad Bečvou, Hranice atd. Začátek pracovního procesu se neobejde bez školení o bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci.

Načítání trvalo 0.0752 sekund.