+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOZPprofi

Klíčová slova: BOZP, hodnocení rizik, požární ochrana

E-mail: vrany@bozpprofi.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2011

Popis: BOZPprofi je komplexní zdroj odborných informací pro oblast bezpečnosti práce, ochrany zdraví na pracovišti a požární ochrany. Jste majitel nebo výrobní ředitel malého či středního podniku, a chcete mít tuto oblast ošetřenou v souladu s požadavky aktuálně platných předpisů? Jste bezpečnostní technik, který a za prevenci pracovních rizik ve firmě zodpovídáte svým nadřízeným? Poskytujete jako OSVČ služby v BOZP jiným subjektům? Informace z naší databáze Vám podstatně ulehčí práci.

Web: www.bozpprofi.cz/

Další související informace

Služby v oblasti BOZP

bozp, koordinátor bozp, bezpečnost práce, požární – Zajišťujeme zejména dva dílčí programy: služby v oblasti BOZP a PO a Koordinátor BOZP na staveništi. Poskytujeme komplexní servis a služby v oblasti BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) a PO (požární ochrana).

Aston plus

Ochrana zboží, elektronická ochrana zboží – Kompletní ochrana zboží v obchodech, systémy na ochranu zboží, kamerové systémy, počítadla zákazníků, smyčkové systémy, bezpečnostní zrcadla. Dodáváme elektronické zařízení na ochranu zboží k tomu bezpečnostní etikety, samolepky a obaly.

HACCP consulting

HACCP, PO, BOZP, Požární ochrana, Bezpečnost práce – Zavádění Systému kritických bodů HACCP, ISO 22000, BRC, IFS a komplexní služby na úseku PO a BOZP, zpracování povinné dokumentace, nezávislé audity, poradenství a školení pracovníků. Kvalita za zajímavé ceny.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.