+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový textil Varhulíková

Klíčová slova: Bytový textil, ložní povlečení, zdravotní matrace.

E-mail: i.varhulikova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2009

Popis: Firma deky a lůžkoviny - Ivana Varhulíková nabízí bytový textil na míru, šití záclon a závěsů, povlečení i prostěradla na míru, výrobu polštářů a dek z peří a z dutých vláken, prodej matrací na míru, prostírání, ubrusy, výrobu lůžkovin na zakázku.

Web: www.deky-luzkoviny.cz/

Další související informace

Ložní povlečení

bytový textil, povlečení, osušky, prostěradla, – Internetový obchod se zaměřením na prodej kvalitního povlečení, osušek a prostěradel. Z naší široké nabídky si vybere každý, ať už je velký nebo malý. Kvalitní povlečení jako praktický dárek.

Kaarsgaren - kojenecký a

kojenecký textil, dětský textil, bytový textil, ch – Vyrábíme kojenecký, dětský, bytový textil a chrániče matrací z bavlny, fleece, kojenecký plyš, biobavlny, bambusové viskózy a z tencelu. Dovážíme ekologické jednorázové pleny Attitude. Materiály splňují požadavky na výrobky pro děti do tří let.

Unitex.sk - bytový textil - záclony, závěsy, povlečení

povlečení, 3D povlečení, závěsy, záclony, bytový t – Internetový obchod zaměřený na prodej bytového textilu. V našem eshopu najdete závěsy, záclony, 3D povlečení, saténové povlečení, bavlněné povlečení, krepové povlečení, prostěradla, deky, osušky, ručníky, přikrývky, polštáře, ale i pyžama, župany, dětské zavinovačky, svíčky a zrcadla.

Načítání trvalo 0.1038 sekund.