+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytový textil Varhulíková

Klíčová slova: Bytový textil, ložní povlečení, zdravotní matrace.

E-mail: i.varhulikova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2009

Popis: Firma deky a lůžkoviny - Ivana Varhulíková nabízí bytový textil na míru, šití záclon a závěsů, povlečení i prostěradla na míru, výrobu polštářů a dek z peří a z dutých vláken, prodej matrací na míru, prostírání, ubrusy, výrobu lůžkovin na zakázku.

Web: www.deky-luzkoviny.cz/

Další související informace

Povlečení a prostěradla

povlečení, prostěradla, froté, bavlna, krep, ložní – Nabízíme ložní povlečení (bavlna, krep, flanel), prostěradla (froté, plátno, flanel). Kvalitní výrobky, nízké ceny. Ložní povlečení a prostěradla české výroby. Povlečení - 100 % bavlna - bez syntetických příměsí.

Povlečení pro děti, tenag

bytový textil, povlečení, vybavení domu, povlečení – Velký výběr povlečení s motivy DISNEY, večerníčků, PLAYBOY, Ed Hardy. Povlečení v bavlně, krepu, flanelu, saténu s licenčními i klasickými vzory. Povlečení svítící, fototisky, fotbalové kluby.

Bytový textil - Česká kva

bytový textil, povlečení, potahy, polštáře, ručník – Nabízíme Vám bytový textil od českého výrobce, Výhodou nákupu v našem e-shopu je rychlý servis a dodání, neboť zboží je dodáváno přímo výrobcem. V nabídce je ložní ppvlečení z různých matriálů, například krepové, saténové, hledké, flanelové, jersey a damaškové. Vybrat si můžete z různých velikostí na jednolůžko, prodloužené nebo francouzské. Dále jsou v nabídce potahy na sedací soupravy, chrániče matrace, prostěradla, přikrývky a polštáře, ručníky a osušky, televizní pytle a tkané deky. Nabízíme také povlečení pro děti a to jak na klasickou postel tak i pro dětské postýlky. Nově nabízíme také vlněné výrobky tzn. deky ze 100% vlny, která obsahuje vlákna merino. Tyto vlákna jsou charakteristická velkou jemností a příjemným omakem finálního produktu.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.