+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Celsion

Klíčová slova: Požárně bezpečnostní řešení,

E-mail: celsion@celsion.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2011

Popis: Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy. Celsion – požárně bezpečnostní řešení je středně velký výrobce se specializací na oblast řešení funkceschopnosti elektrického zařízení v případě vypuknutí požáru. Naše speciálně vyvinuté výrobky Celsion, jako jsou protipožární skříně, protipožární rozvaděče a protipožární systémy řešení funkceschopnosti v oblasti IT techniky náš výrobní program ucelují a vytváří nám mezi našimi zákazníky mimořádné jméno.

Web: www.celsion.cz/

Další související informace

Gracilis s.r.o.

Bezpečnostní listy, HACCP, – Naše firma nabízí profesionální servis v oblasti nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky. Zpracujeme Vám bezpečnostní listy dle aktuální české a evropské legislativy včetně překladů z AJ a NJ (další jazyky po dohodě). U zpracovávaného bezpečnostního listu vždy kontrolujeme klasifikaci a upravujeme jej tak, aby vyhovoval aktuálním legislativním požadavkům. Kromě výše uvedeného, jsme ochotni Vám zpracovat návrhy etiket, vytvořit pravidla o bezpečnosti, atd. Jsme schopni zajistit kompletní servis pro Vaši firmu v oblasti nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky včetně školení. Jako novinku nabízíme zpracování bezpečnostních listů ve slovenském jazyce dle SK legislativy.

Bezpečnostní dveře Sherlo

bezpečnostní dveře Sherlock, bezpecnostni dvere – Bezpečnostní dveře Sherlock, přídavné zabezpečení na původní dveře, rozvorové vícebodové zámky, kování, čalounění dveří. Protipožární dveře, bezpečnostní dveře a zárubně nejen do bytu, zabezpečení kanceláří, hotelu či rodinného domu.

Apartmány Mikulov

Mikulov, ubytování, apartmán, levné ubytování – U nás v apartmánech Aiki prožijete příjemně strávený pobyt a pohodovou dovolenou. Nabízíme moderně vybavené apartmány s možností přistýlek, apartmány s terasou. Posezení na zahradě až pro 12 osob. Wifi připojení a TV.

Načítání trvalo 0.0764 sekund.