+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České bazény - DŠB Pool

Klíčová slova: bazény,fóliové,plastové,septiky,žumpy,vodošachty

E-mail: katalog@ceske-bazeny.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2012

Popis: Firma DŠB Pool vyrábí veškeré plastové nádoby a nádrže. V sortimentu najdete pak především veškeré špičkové cenově dosažitelné zahradní bazény (plastové i fóliové - DLW) včetně kompletního příslušenství, zastřešení, lemů a dlažby. Vedle bazénů však firma vyrábí nejrůznější druhy žump, septiků, jímek, vodoměrných šachet a dalších plastových nádob.

Web: ceske-bazeny.cz

Další související informace

Nejlevnější plyn

zemní plyn, dodavatelé zemního plynu, plyn, poro – Pro většinu lidí je při volbě zdroje energie pro vytápění stále nejdůležitější ekonomické kritérium. Je zřejmé, že různé systémy mají své výhody i nevýhody, ale částka, která nás na faktuře nakonec čeká, je jedním z rozhodujících argumentů.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Bazény

bazény, plastové jímky – Nabídka plastových bazénů, vnitřních i venkovních bazénů včetně zastřešení. Součástí našich produktů jsou odlučovače, čistírny odpadních vod, zastřešení bazénů zahradní jezírka nebo vzduchotechnika. Dále nabídka plastových jímek, vířívých van (whirpooly) a sauny.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.