+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České bazény - DŠB Pool

Klíčová slova: bazény,fóliové,plastové,septiky,žumpy,vodošachty

E-mail: katalog@ceske-bazeny.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2012

Popis: Firma DŠB Pool vyrábí veškeré plastové nádoby a nádrže. V sortimentu najdete pak především veškeré špičkové cenově dosažitelné zahradní bazény (plastové i fóliové - DLW) včetně kompletního příslušenství, zastřešení, lemů a dlažby. Vedle bazénů však firma vyrábí nejrůznější druhy žump, septiků, jímek, vodoměrných šachet a dalších plastových nádob.

Web: ceske-bazeny.cz

Další související informace

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Bazény

bazény, plastové jímky – Nabídka plastových bazénů, vnitřních i venkovních bazénů včetně zastřešení. Součástí našich produktů jsou odlučovače, čistírny odpadních vod, zastřešení bazénů zahradní jezírka nebo vzduchotechnika. Dále nabídka plastových jímek, vířívých van (whirpooly) a sauny.

Načítání trvalo 0.0879 sekund.