+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chemické niklování

Klíčová slova: chemické niklování, chemický nikl, niflor

E-mail: prodej@mmhydraulic.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Společnost Seven-K provádí chemické niklování, galvanické zinkování a pokovení slitinou zinek-nikl s následnou pasivací a zapečetěním. Chemický nikl se středním i vysokým obsahem fosforu s teflonem a černý.

Web: www.seven-k.cz

Další související informace

Petr Nikl fotograf

fotograf, Petr Nikl, reklamni, reportážní, Praha – Profesionální fotograf Petr Nikl, žijící a tvořící v Praze, Česká republika. Věnuje se reklamní, aranžované a reportážní fotografii. možnosti ateliéru: reportážní fotografie produktová fotografie i na webové tránky práce s modely aranžovaná zátiší food styling výtvarné kompozice

Chem 3P

chemický materiál,obaly,stavebnictví,výroba plastů – Distribuujeme chemický materiál, chemické produkty, přírodní materiály pro nátěrové hmoty, tmely, stavebnictví, výroba plastů,kovové obaly, lakovky,vědra, kanystry, potisknutí obalů na přání. Nabízíme odborný seervis, dodávky.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.