+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chladící věže

Klíčová slova: Chladící věže, Adiabatické chlazení, Hybridní věže

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2013

Popis: V Čechách a na Slovensku od r. 1996 dodáváme odpařovací kondenzátory, otevřené i uzavřené chladicí věže, hybridní chladicí věže a dále adiabatické chladiče kapalin nebo kondenzátory od firmy B.A.C. Chladící věže, adiabatické chlazení

Web: www.baltimore.cz

Další související informace

Práce - vrtné plošiny

ropné, vrtné veže, plosiny, severni more, práce na – Ropné společnosti nabírají každoročně 10 000 nových zaměstnanců pro práci na vrtných plošinách a zařízeních. Zájem je především o pomocné dělníky a palubní personál. Práce je fyzicky náročná, ale i velmi dobře placená.

Hybridní automobily

hybrid, hybridní automobil, elektromobil, – Hybridní automobily jsou vizí budoucnosti mnoha vědců. Na této stránce Vás seznámíme s typy hybridních automobilů podle pohonných jednotek a seznámíme vás s principy fungováním hybridů.Nechtejte se inspirovat.

Prodej gastronomického zařízení

Konvektomaty, chladící vitríny, gastro, vybavení p – Tomáš Vachulka - GASTROART je česká firma založená v roce 1996 se zaměřením na servis a prodej gastronomického zařízení a své služby poskytuje na celém ČR. Naší obchodní filosofií je maximální spokojenost zákazníka.

Načítání trvalo 0.0769 sekund.