+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chladící věže

Klíčová slova: Chladící věže, Adiabatické chlazení, Hybridní věže

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2013

Popis: V Čechách a na Slovensku od r. 1996 dodáváme odpařovací kondenzátory, otevřené i uzavřené chladicí věže, hybridní chladicí věže a dále adiabatické chladiče kapalin nebo kondenzátory od firmy B.A.C. Chladící věže, adiabatické chlazení

Web: www.baltimore.cz

Další související informace

Sport na MimiRáji

rotopedy, posilovací věže, kolečkové brusle, sport – E-shop se sportovními potřebami Posilovací věže, činky, kolečkové brusle, chrániče a přilby, sportovní potřeby pro různé sporty, trampolíny, jízdní kola, koloběžky, skákací boty, skateboardy, boxovací potřeby apod.

Prodej gastronomického zařízení

Konvektomaty, chladící vitríny, gastro, vybavení p – Tomáš Vachulka - GASTROART je česká firma založená v roce 1996 se zaměřením na servis a prodej gastronomického zařízení a své služby poskytuje na celém ČR. Naší obchodní filosofií je maximální spokojenost zákazníka.

Servis chlazení a montáže

chlazení, klimatizace, autoklimatizace – Montáže servis a prodej autoklimatizací, chladírenských zařízení a klimatizací. Provádíme servis, montáž i prodej zařízení značek Acond, Toshiba, Sinclair. Naše působnost je v jihomoravské kraji, především Jabloňany, Boskovice a Blansko.

Načítání trvalo 0.0931 sekund.