+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chladící věže

Klíčová slova: Chladící věže, Adiabatické chlazení, Hybridní věže

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2013

Popis: V Čechách a na Slovensku od r. 1996 dodáváme odpařovací kondenzátory, otevřené i uzavřené chladicí věže, hybridní chladicí věže a dále adiabatické chladiče kapalin nebo kondenzátory od firmy B.A.C. Chladící věže, adiabatické chlazení

Web: www.baltimore.cz

Další související informace

Práce - vrtné plošiny

ropné, vrtné veže, plosiny, severni more, práce na – Ropné společnosti nabírají každoročně 10 000 nových zaměstnanců pro práci na vrtných plošinách a zařízeních. Zájem je především o pomocné dělníky a palubní personál. Práce je fyzicky náročná, ale i velmi dobře placená.

Servis chlazení a montáže

chlazení, klimatizace, autoklimatizace – Montáže servis a prodej autoklimatizací, chladírenských zařízení a klimatizací. Provádíme servis, montáž i prodej zařízení značek Acond, Toshiba, Sinclair. Naše působnost je v jihomoravské kraji, především Jabloňany, Boskovice a Blansko.

Horal servis s.r.o.

Klimatizace, tepelná čerpadla, chladící technika. – Naše firma má dlouholetou praxi v oboru chladicí a klimatizační techniky. Zabýváme se také montážemi tepelných čerpadel zahraničního i českého výrobce. Obvykle dodáváme tepelné čerpadlo včetně otopné soustavy nebo kombinujeme se stávajícími zdroji.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.