+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chladící věže

Klíčová slova: Chladící věže, Adiabatické chlazení, Hybridní věže

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2013

Popis: V Čechách a na Slovensku od r. 1996 dodáváme odpařovací kondenzátory, otevřené i uzavřené chladicí věže, hybridní chladicí věže a dále adiabatické chladiče kapalin nebo kondenzátory od firmy B.A.C. Chladící věže, adiabatické chlazení

Web: www.baltimore.cz

Další související informace

Ventilátory-shop.cz

ventilátory, klimatizace, chlazení, digestoře – V našem e-shopu koupíte kvalitní ventilátory, mobilní klimatizace, vzduchotechniku, přímotopy, větráky, elektrická topidla, regulátory a snímače. Dále nabízíme odvlhčovače, čističky vzduchu, sušiče rukou, hotelové fény nebo dávkovače mýdla.

Chlazenepivo.cz

pivní chlazení, Lindr, PYGMY, pivo doma, chlazení – Internetový prodej chladicí a výčepní techniky pro domácnost i profesionální užití. Poskytujeme také servis chladících a výčepních zařízení. Lindr, PYGMY, pivo doma, chlazení nápojů. Navštivte náš E-shop.

Prodej gastronomického zařízení

Konvektomaty, chladící vitríny, gastro, vybavení p – Tomáš Vachulka - GASTROART je česká firma založená v roce 1996 se zaměřením na servis a prodej gastronomického zařízení a své služby poskytuje na celém ČR. Naší obchodní filosofií je maximální spokojenost zákazníka.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.