+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chov drůbeže Gajdúškovi

Klíčová slova: drůbež, kuřata, Gajdůškovi, Prakšice, nosné kuřice

E-mail: registracebiz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2009

Popis: Chov a prodej drůbeže bratři Gajdůškovi prodávají nosné kuřice na počátku snášky, 3 denní kuřátka a kohoutky. Nosné kuřice červené, černé, žíhané, modré, sussexové, leghorny, vlašky stříbrné a rodobarvé.

Web: www.gajduskovi.cz

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Mavela a.s. Dynín

mavela, dynín, prasata, kuřata, vajce, chov, výrob – Mavela Dynín je významná česká firma zabývající se především chovem prasat, chovem kuřat a výrobou kvalitních vajec všech velikostí. Mavela má dohromady 6 poboček, všechny sídlí v Jihočeském kraji v blízkosti krajského města České Budějovice. Společnost klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a také na spokojenost svých zákazníků. Mavela se tak stala oblíbeným výrobcem téměř po celé České republice. Firma zaměstnává celkem 74 profesionálně vyškolených pracovníků.

VařTo.cz: Kuchyňské nůžky

kuchyňské nůžky, nůžky na drůbež, nůžky na bylinky – Stejně tak neodmyslitelně jako nůž či hrnec, patří do kuchyně i kuchyňské nůžky. E-shop VařTo.cz nabízí velký výběr nůžek do vaší kuchyně. V nabídce naleznete nůžky na drůbež, které si lehce poradí s kůží i kostmi. Dále jistě oceníte nůžky na bylinky či multifunkční nůžky do domácnosti.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.