+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chov drůbeže Gajdúškovi

Klíčová slova: drůbež, kuřata, Gajdůškovi, Prakšice, nosné kuřice

E-mail: registracebiz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2009

Popis: Chov a prodej drůbeže bratři Gajdůškovi prodávají nosné kuřice na počátku snášky, 3 denní kuřátka a kohoutky. Nosné kuřice červené, černé, žíhané, modré, sussexové, leghorny, vlašky stříbrné a rodobarvé.

Web: www.gajduskovi.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Mavela a.s. Dynín

mavela, dynín, prasata, kuřata, vajce, chov, výrob – Mavela Dynín je významná česká firma zabývající se především chovem prasat, chovem kuřat a výrobou kvalitních vajec všech velikostí. Mavela má dohromady 6 poboček, všechny sídlí v Jihočeském kraji v blízkosti krajského města České Budějovice. Společnost klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a také na spokojenost svých zákazníků. Mavela se tak stala oblíbeným výrobcem téměř po celé České republice. Firma zaměstnává celkem 74 profesionálně vyškolených pracovníků.

Načítání trvalo 0.0851 sekund.