+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ChromePower

Klíčová slova: chromování plastů, chromování slitin, chromování

E-mail: info@chromepower.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2009

Popis: chromujeme plasty, kovy, slitiny kovů, veškeré jiné materiály. Chrom dokážeme i obarvit například zlatit a odobně. Nejsme omezeni velikostí, jako konkurence. Chromovat můžeme klidně celý automobil.Nebo motocykl. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes

Web: www.chromepower.cz

Další související informace

Herejková - plasty

lisováni plastů, vstřikování plastů – Rodinná firma založena roku 1996. Od začátku naší činnosti se specializujeme na výrobu malých a středních sérií výlisků. Zabezpečujeme plný servis, počínaje konzultací dílu, zajištění vstřikovací formy, samotnou výrobu i následné operace, např. montáž a pod.. Pro zkvalitnění předvýrobní fáze vlastníme technologii 3D print, zaměřenou na výrobu prototypů.

Lisovna plastů - KOVELIS

Lisovna plastů, lisování plastů, lisovna. – Lisování plastů na zakázku. Vyrábíme plastové dílce vstřikováním termoplastů do forem dle požadavků zákazníka a to i v malých či ověřovacích sériích. Zpracováváme plasty. Vyrábíme formy na plasty ve vlastní nástrojárně.

Ploty a oplocení z plastu

ploty z plastu, oplocení z plastu, ploty, oplocení – Ploty z plastu, oplocení z plastu, plotové dílce z plastu. Bezúdržbové ploty ( ploty a plotové dílce z plastu ) vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností. Ploty z plastu, ploty a oplocení z recyklátu, ploty z plastu jsou vyráběny jako masivní profily v tradičních tvarech. Ploty a oplocení z plastu lze snadno upravovat – řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby (nástroji na kov nebo na dřevo).

Načítání trvalo 0.0633 sekund.