+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ChromePower

Klíčová slova: chromování plastů, chromování slitin, chromování

E-mail: info@chromepower.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2009

Popis: chromujeme plasty, kovy, slitiny kovů, veškeré jiné materiály. Chrom dokážeme i obarvit například zlatit a odobně. Nejsme omezeni velikostí, jako konkurence. Chromovat můžeme klidně celý automobil.Nebo motocykl. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes

Web: www.chromepower.cz

Další související informace

Herejková - plasty

lisováni plastů, vstřikování plastů – Rodinná firma založena roku 1996. Od začátku naší činnosti se specializujeme na výrobu malých a středních sérií výlisků. Zabezpečujeme plný servis, počínaje konzultací dílu, zajištění vstřikovací formy, samotnou výrobu i následné operace, např. montáž a pod.. Pro zkvalitnění předvýrobní fáze vlastníme technologii 3D print, zaměřenou na výrobu prototypů.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.