+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CNC obrábění

Klíčová slova: cnc obrábění

E-mail: cnc-macho@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2013

Popis: CNC obrábění - výroba dílů z ušlechtilých ocelí či hliníkových slitin a CNC obrábění. Máme více než dvacetileté zkušenosti s tvarově složitými komponenty pro stroje a zařizení. Proto nabízíme výrobky nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.

Web: www.cnc-macho.com

Další související informace

Kovoděl cz s.r.o. - soust

soustružnické práce, na automatech, CNC stroje, so – Provádíme soustružnické práce na automatech, CNC strojích i běžných soustruzích včetně povrchové úpravy a frézování. Sériová výroba podle dodaných výkresů. Sériová výroba podle dodaných výkresů. Sériová výroba podle dodaných výkresů.

Obrábění kovů

Obrábění kovů, soustružení, frézování – Provádíme zakázkové obrábění kovů dle dodaných výkresů, nebo vzorku. Soustružení, frézování. Provádíme i menší práce v oblasti vodoinstalace a topenářství. Provozujeme E-shop, vodoinstalace, topení, vodovodní baterie.

CNC a Kovo obrábění

cnc, kovo, obrabeni – Vážení obchodní přátelé, Jsme moderně vybavená středně velká rodinná firma která vznikla v roce 2004 přetransformováním firmy PETR HAKEN - KOVO zabýváme se obráběním kovů od roku 1990 vyrábíme zakázkovou strojní výrobou obráběných a svařovaných dílů na konvenčních a CNC strojích především z ocelí, Al slitin, mědi, bronzi, mosazi a nerezu obrábíme svařence a odlitky. Naše výroba je především malo a středně sériová. Výrobky dodáváme včetně tepelného zpracování a povrchových úprav zinkování, eloxování, chromování a práškové lakování. Naše výrobky dodáváme převážně českým odběratelům. Stěžejní činnosti naší firmy jsou CNC obrábění, Klasické obrábění a Svařování.

Načítání trvalo 0.0697 sekund.