+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

čokoládové speciality

Klíčová slova: Cukrovinka, bonbón, bonboniéra, čokoláda, mléčný

E-mail: info@cukrovinka.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2008

Popis: Tessa s.r.o. je výhradním dovozcem čokoládových specialit z výrobní řady Premium největší na Ukrajině továrny na cukrovinky, které se již prodávají v Anglii, Německu, Španělsku, Izraeli, Kanadě, USA, celkem ve dvaceti zemích světa.

Web: www.cukrovinka.cz

Další související informace

Chocolaterie

čokoláda, chocolate, čokoládovna, chocolaterie – E-shop nabízející exkluzivní zahraniční čokoládu, směsi pro přípravu čokoládových nápojů, kvalitní sypané čaje, směsi na výrobu zmrzliny, koření a bylinky z Jižní Ameriky, sušené plody a pomůcky pro domácí výrobu čokolády.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Čokoláda v akci

kupi, čokoláda, čokoládové výrobky, bonboniéry – Klasická čokoláda, bonboniéry nebo čokoládové tyčinky. I takový sortiment naleznete v akčních nabídkách. Naše internetová stránka je tu právě pro vás, aby vám poskytla potřebné informace o tom, který produkty jsou na akci, od kterých výrobců, ve kterých obchodech a za jakou cenu.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.