+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

čokoládové speciality

Klíčová slova: Cukrovinka, bonbón, bonboniéra, čokoláda, mléčný

E-mail: info@cukrovinka.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2008

Popis: Tessa s.r.o. je výhradním dovozcem čokoládových specialit z výrobní řady Premium největší na Ukrajině továrny na cukrovinky, které se již prodávají v Anglii, Německu, Španělsku, Izraeli, Kanadě, USA, celkem ve dvaceti zemích světa.

Web: www.cukrovinka.cz

Další související informace

Čokoláda

Čokoláda, kakao, čokoládový bob, druhy čokolády – Čokoláda. Novinky ze světa čokolády. Dozvíte se zde nejrůznější informace ohledně její nejzazší historie až po současnost. Poté jak poznat opravdu kvalitní čokoládu a nakonec je zde dělení čokolády a popis jednotlivých druhů.

Čokoláda

čokoláda, dárky, dárkové zboží, švýcarská čokoláda – Nabízíme Vám luxusní dárkové balíčky s kvalitní čokoládou pro Vaše klienty i zaměstnance. Připravíme Vám úžasný dárkový koš, kde může být belgická čokoláda, švýcarská čokoláda, francouzská čokoláda nebo pralinky. Vše je možné dát do nákladů.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.