+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

D&D reklama

Klíčová slova: D&Dreklama,DD,reklama,grafické,velkoplošný,tisk

E-mail: info@ddreklama.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: D&D reklama - reklamní agentura, grafické studio, velkoplošný tisk, profesionální grafika a tiskoviny, komplexní grafické služby, DTP, design, tvorba www, linkování veteránů. Grafika, tiskoviny, komplexní, grafické služby, DTP, design, tvorba www.

Web: www.ddreklama.eu

Další související informace

Levný TISK letáků

tisk, tisk letáků, levný tisk letáků – Kvalitní a levný tisk letáků A5, A4, A3, tisk pozvánek, vstupenek, komplimentek, kuponů, voucherů, podlouhlých letáků do schránek s možností osobního odběru v Praze. Navštivte naše stránky a zadejte poptávku.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.