+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

D&D reklama

Klíčová slova: D&Dreklama,DD,reklama,grafické,velkoplošný,tisk

E-mail: info@ddreklama.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: D&D reklama - reklamní agentura, grafické studio, velkoplošný tisk, profesionální grafika a tiskoviny, komplexní grafické služby, DTP, design, tvorba www, linkování veteránů. Grafika, tiskoviny, komplexní, grafické služby, DTP, design, tvorba www.

Web: www.ddreklama.eu

Další související informace

Levný TISK letáků

tisk, tisk letáků, levný tisk letáků – Kvalitní a levný tisk letáků A5, A4, A3, tisk pozvánek, vstupenek, komplimentek, kuponů, voucherů, podlouhlých letáků do schránek s možností osobního odběru v Praze. Navštivte naše stránky a zadejte poptávku.

Knihařské práce Zapletal

tisk,polygrafie,letáčky,knihy,ofset,digitálny tisk – V polygrafii se pohybuji už dvacet let a za tu dobu jsem prošel od manuální práce v knihárně mnohými jinými odvětvími v různých firmách, které všechny souvisely s výrobou až k samotnému vytváření technologie postupu výroby. Hlavním předmětem zájmu je tisk ofsetem a digitálem, v kooperaci pak I jiné technologické postupy, pokud si to výrobek vyžaduje. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

LIONPRESS

Grafika,Tisk,Reklama – Grafické zpracování zakázek.Tiskové zpracování zakázek-výroba firemních tiskopisů,vizitek,letáků atd..Knihařské zpracování zakázek-bigování,perforace,číslování,falcování atd..Řezaná grafika-samolepící nápisy na auta,firemní cedule,polep výloh ornamenty,siluety atd..

Načítání trvalo 0.1677 sekund.