+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dalimpex

Klíčová slova: kovovýroba, strojírenství, strojírenská výroba

E-mail: info@espiral.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2010

Popis: Dalimpex - komplexní řešení v kovovýrobě a strojírenství. Zajišťujeme výrobu kovových dílů pro další výrobní postupy nebo hotové výrobky. Specializace na řezání laserem, ohýbání plechů, trubek a profilů, obrábění kovů, svařování, povrchové úpravy.

Web: www.dalimpex.cz/uvod/

Další související informace

ZPA-kovovýroba

kovovýroba – Obrábíme barevné kovy, nerez, plasty, ocel, hliník, dural a ostatní materiály. Zakládáme si na špičkové kvalitě kovovýroby a Vaší spokojenosti. Veškeré zámečnické výrobky jsou zcela přesné, Vaší zárukou jsou moderní a spolehlivé stroje, společně se zkušenými zámečníky. Jsme velice pružná firma, která je schopna vyrobit cokoli podle výkresu či představ zákazníka. Klademe hlavně důraz na kvalitu, přesnost a dodržování sjednaných termínů

kup-saunu.cz - sauny

saunová kamna, infrazářiče, finská sauna – Kupte si saunu a přijměte saunování jako součást svého životního stylu. Ponořte své tělo do horkého vzduchu prosyceného vůní dřeva. Po ochlazení si dopřejte odpočinek v kruhu přátel s oblíbeným nápojem. Chce-li i Vy zažívat tyto skvělé pocit během této úžasné relaxace tak navštivte náše firemní stránky www.kup-saunu.cz. Naleznete zde domácí sauny a saunovací doplňky. V našem sortimentu našeho obchodu na Vás čekají saunová elektrická kamna, kamna na dřevo a infrazářiče, parní generátory, externí řídicí jednotky, palubky, latě na saunové lavice a veškeré příslušenství do saun. Dodáváme kompletní sauny na klíč. Sauny dodáváme dle požadavků zákazníků. Na přání vypracujeme nabídku na malé i velké sauny dle Vašich požadavků do 24h.

prášková lakovna

práškové lakování,lakovna,komaxit,prášková lakovna – práškové lakování - povrchová úprava kovů a slitin práškovými vypalovanými barvami. praxe od roku 1994 v automobilovém průmyslu. Specifikace - krytí ploch před lakem, lakujeme velké serie ale i kusové zakázky. ISO 9001:2000 jsme získali v roce 2007.

Načítání trvalo 0.1046 sekund.