+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DANY - nábytek na zakázku

Klíčová slova: Firma DANY Studio nábytku a interiéru na klíč

E-mail: studio@dany-nabytek.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2010

Popis: Firma DANY Studio nábytku a interiéru na klíč nabízí výrobu nábytku na zakázku. Jde o stylový, bytový, interiérový nábytek na klíč, převážně o obývací stěny, ložnice, obývací pokoje, koupelnový a kuchyňský nábytek. Např. postele, skříně, police a poličky, stoly, židle, křesla, otomany, sofa, lampy, lustry, komody, konferenční stolky, noční stolky a TV stolky, palandy, patra na spaní, vestavěné skříně atd.

Web: dany-nabytek.cz/

Další související informace

Malování na zeď Tizijana

Malování na zeď, malby na zdi, výzdoba interiéru – Provádím malování na zeď, malby na zdi, výzdoby interiéru i malby obrazů na plátna. Náměty vychází z přání zákazníka. Pracuji dle vlastních návrhů i dle předloh. Mohu Vám pomoci navrhnout celkový styl interiéru, případně navrhnout obraz, který by atmosféru harmonicky dotvořil.

Nábytek stolárna

Výroba nábytku na zakázku , eschop,dveře,podlahy,i – Výroba nábytku na zakázku , eschop,dveře,podlahy,interiéry , kuchyňské linky, drobné dřevostavby,skříně , stoly stolky, kancelář, žaluzie , dětské pokojíčky , sauny....vše na míru nebo v eschopu dle objednávky

Načítání trvalo 3.3454 sekund.