+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Daria Ostapchuk

Klíčová slova: Natáčení videa, střih videa, zpracování videa

E-mail: studio@daria-production.com

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2010

Popis: Zprostředkování obchodu a služeb. Nejpestřejší a nejzajímavější služby v oblasti natáčení, střihu a zpracování videa v Praze a po celé České republice. Profesionální natáčení a střih uměleckých filmů o dětech, prezentačních videí, reklamních spotů, promo videí, reportáží, svateb, rodinných videí, oslav, kulturních událostí a poskytování dalších 45 druhů videoprodukčních služeb. Natáčení videa, střih videa, zpracování videa, převod videa, natáčení filmu, prezentační video, reklamní spot, promo video, reportáž, natáčení svateb, rodinné video, natáčení oslav, natáčení kulturních událostí

Web: www.daria-production.com/cz/nataceni-videa

Další související informace

Videa online

videa online, vyhledávání videa, youtube – Web na kterém naleznete videa online a hlavně zdarma s možností vyhledávání a soutěží o zajímavé věci. Například iPhone 3G a proto neváhejte a navštivze naše unikátní webové stránky s pravidelnou aktualizací!

Vtipnevidea.sk

Vtipné videá, Vtipnevidea.sk, Vtipné videá pre det – Chcete sa pobaviť? Máte radi vtipná videa? Potom nie je dôvod na čokoľvek čakať - na naše stránky sme umiestnili tá najlepšia vtipná videa. Sú rozdelené do kategórií a rýchlo si tak môžu vybrať všcihni milovníci dobrej zábavy.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.