+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DAVI STEEL CZ s.r.o.

Klíčová slova: plech dělení plechů děrovaný plech tabule pásky

E-mail: davisteelcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2009

Popis: Výrobně - obchodní společnost dodávající přesné nástřihy plechů aluzinkových - aluzinc, alusi, galvanealed, galfan, pozinkované - pozink, zincor, plech černý, válcovaný za studena, za tepla, mořený v tabulích, pásce. Dále výrábíme děrované plechy v tabulích, svitcích nebo pásce.

Web: www.davisteelcz.com

Další související informace

OKobaly.cz

bublinkové obálky,fólie,stretch folie,lepící pásky – OKobaly.cz - obalový materiál pro každého za atraktivní ceny. Obalové materiály za bezkonkurenční ceny, rychlé dodací lhůty a neustále se rozšiřující sortiment. Široký výběr obalových materiálů - bublinkové obálky všech rozměrů, stretch folie, bublinkové fólie, lepící pásky atd. Pro registrované zákazníky akční slevy!

Septwolves.cz

kožené doplňky, luxusní pásky, kožené pásky – Nabízíme luxusní kožené módní doplňky, jako jsou pánské a dámské pásky, peněženky, brašny a kabelky, na jejichž design, zpracování a kvalitu materiálu je kladen ten nejvyšší důraz. Od zpracování materiálu až po ty nejmenší estetické detaily vede dlouhá cesta, která však zaručuje nejvyšší kvalitu a maximální spokojenost zákazníků.

Načítání trvalo 0.0645 sekund.