+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DEGA CZ s.r.o.

Klíčová slova: detektor plynu, gas detector

E-mail: info@dega.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2008

Popis: Výroba a prodej Detektorů plynů a par DEGA. Nabízíme komplexní dodávky detekce plynů - návrh a projekce, instalace, zprovoznění, kalibrace a servis. Detektor plynu DEGA je určen k detekci výbušných nebo toxických plynů v různém prostředí.

Web: www.dega.cz

Další související informace

Detektory kovů Zipsy

Detektor kovů, detektory kovu, sluchátka, cívka, s – Detektory kovů Zipsy severní Čechy. Prodej detektorů kovů a lokátorů inženýrských sítí. Detektory úniku vody. Bezpečnostní detektory, detektorové vstupní brány. Prodej, půjčovna a bazar detektorů kovů v Ústí nad Labem. Internetový obchod, kamenná prodejna. Prodej detektorů kovů značky Tesoro, Detech, C.Scope, Minelab, Viking, Garrett, Nexus, Whites, Detektor PRO, Golden Mask, Fisher, Treasure products. Cívky S.E.F. pro detektory kovů. Doplňky pro detektoráře jako jsou lopatky, krumpáče, sluchátka, obuv i oděv do přírody. Pořádáme společné hledání, závody, předváděcí akce.

Spolehlivý CO alarm

Gsm Alarm, Alarm, Co Alarm, Detektor Plynu, Detekt – Zabezpečte svůj dům, GSM Alarm a jiné zabezpečovací prostředky. Hledáte kvalitní ochranu a zabezpečení vašeho domu, bytu či objektu? Nevíte, na koho se obrátit?Zabezpečte svůj dům, GSM Alarm a jiné zabezpečovací prostředky. Hledáte kvalitní ochranu a zabezpečení vašeho domu, bytu či objektu?

Spolehlivý detektor kouře

Gsm Alarm, Alarm, Co Alarm, Detektor Plynu, Detekt – Zabezpečte váš majetek proti úniku a výbuchu plynu. CO alarm a detektory plynu. Vlastníte kotelnu v domě či plynárnu a velké prostory s možností výbuchu CO? Zabezpečte váš majetek proti úniku plynu.

Načítání trvalo 0.0886 sekund.