+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DEGA CZ s.r.o.

Klíčová slova: detektor plynu, gas detector

E-mail: info@dega.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2008

Popis: Výroba a prodej Detektorů plynů a par DEGA. Nabízíme komplexní dodávky detekce plynů - návrh a projekce, instalace, zprovoznění, kalibrace a servis. Detektor plynu DEGA je určen k detekci výbušných nebo toxických plynů v různém prostředí.

Web: www.dega.cz

Další související informace

Detektor kovu

detektor kovu, garrett, tesoro, detektory – Prodejna, e-shop a půjčovna detektorů kovů Tesoro, Fisher, Garrett, C.scope. Detektory předvádíme na cvičné louce, výběr je z více než 40 různých typů, detektory zasíláme na dobírku. Pro detektory zajišťujeme další příslušenství.

Spolehlivý detektor plynu

Gsm Alarm, Alarm, Co Alarm, Detektor Plynu, Detekt – Vlastníte kotelnu v domě či plynárnu a velké prostory s možností výbuchu CO? Zabezpečte váš majetek proti úniku plynu či CO. Firma DTF Company specializovaná na prodej, montáž.Vlastníte kotelnu v domě či plynárnu a velké prostory s možností výbuchu CO? Zabezpečte váš majetek proti úniku plynu či CO. Firma DTF Company specializovaná na prodej, montáž.

Spolehlivý CO alarm

Gsm Alarm, Alarm, Co Alarm, Detektor Plynu, Detekt – Zabezpečte svůj dům, GSM Alarm a jiné zabezpečovací prostředky. Hledáte kvalitní ochranu a zabezpečení vašeho domu, bytu či objektu? Nevíte, na koho se obrátit?Zabezpečte svůj dům, GSM Alarm a jiné zabezpečovací prostředky. Hledáte kvalitní ochranu a zabezpečení vašeho domu, bytu či objektu?

Načítání trvalo 0.0994 sekund.