+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DEGA CZ s.r.o.

Klíčová slova: detektor plynu, gas detector

E-mail: info@dega.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2008

Popis: Výroba a prodej Detektorů plynů a par DEGA. Nabízíme komplexní dodávky detekce plynů - návrh a projekce, instalace, zprovoznění, kalibrace a servis. Detektor plynu DEGA je určen k detekci výbušných nebo toxických plynů v různém prostředí.

Web: www.dega.cz

Další související informace

Plynoservis, revize Sláma

revize plynu, zkoušky plynu, wafky, sporáky – Nabízím revize a zkoušky plynových zařízení. Provedu revize domovních a průmyslových plynovodů, zkontroluji zařízení pro rozvod plynu, sporáky, kotle. Zkoušky pro spotřebiče, revize kotelen s výkonem nad 50 kW. Servis - ohřívače vody, sporáky, wafky.

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

JMT solution - odsávání

Norfi, odsávání spalin, odsávaní plynů, odsávání p – JMT solution dodává systémy odsávání spalin, odsávání výfukových plynů, odsávání spalin pro STK, koncovky, hadice, ventilátory, kolejnicové systémy odsávání, centrální a průmyslová odsávací zařízení, odsávače kouře ze svařování, odsávání prachu a plynu Norfi, klimatizace a tepelná čerpadla.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.