+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

dekorace ze suchých květů

Klíčová slova: suché květy,dekorace,slaměnky,floristika,věnečky

E-mail: info@suche-kvety.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: E-shop výrobků ze suchých květů z přírodních materiálů, tuzemských rostlin a jejich částí.Vyrábíme dekorace pro Váš dům, byt nebo zahradu výhradně z rostlin vypěstovaných u nás, vyrobíme na zakázku podle Vámi požadovaného barevného ladění vkusný doplněk či jinou drobnost.

Web: www.suche-kvety.cz

Další související informace

Nejlevnější plyn

zemní plyn, dodavatelé zemního plynu, plyn, poro – Pro většinu lidí je při volbě zdroje energie pro vytápění stále nejdůležitější ekonomické kritérium. Je zřejmé, že různé systémy mají své výhody i nevýhody, ale částka, která nás na faktuře nakonec čeká, je jedním z rozhodujících argumentů.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Syrové Torty

Syrové torty – Podle přání vyrábím sýrové dorty se zabezpečením dovozu / doručení / v rámci celého Slovenska,i Čech. Nejlevnější cena 11 eur / kg.Podle přání vyrábím sýrové dorty se zabezpečením dovozu / doručení / v rámci celého Slovenska,i Čech. Nejlevnější cena 11 eur / kg

Načítání trvalo 0.0625 sekund.