+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

dekorace ze suchých květů

Klíčová slova: suché květy,dekorace,slaměnky,floristika,věnečky

E-mail: info@suche-kvety.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: E-shop výrobků ze suchých květů z přírodních materiálů, tuzemských rostlin a jejich částí.Vyrábíme dekorace pro Váš dům, byt nebo zahradu výhradně z rostlin vypěstovaných u nás, vyrobíme na zakázku podle Vámi požadovaného barevného ladění vkusný doplněk či jinou drobnost.

Web: www.suche-kvety.cz

Další související informace

Kamerové systémy

kamera, kamery,kamerove systemy, bezpecnostni kame – Společnost SCHTUWNER vyrábí a nabízí bezpečnostní a průmyslové kamery pro kamerové systémy CCTV, DVR digitální záznam obrazu a zvuku přes sít internet, kamery s nočním viděním IR, kamery s maticemi PIXIM, maskované, otočné PTZ, bezdrátové kamery a IP kamery.

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Prodej pelet z pilin

peletky z pilin,peletky ze slámy,podestýlka,výroba – Firokrpa s.r.o. - Výroba a prodej peletek z pilin a slámy a podestýlek pro domácí chovnou zvěř (králíky, morčata, křečky atd.). Podestýlka je z přírodnho materiálu, vysoce savá, bezprašná a absorbuje pachy.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.