+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekorační doplňky do bytu

Klíčová slova: dárky,dekorace do bytu,papírové pletení,zvonečky,

E-mail: darkydobytu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2012

Popis: Netradiční doplňky do bytu.Vhodné také jako dárky.Zvonečky,košíčky,dekorační boty na květinu.Dekorace jsou tvořeny z papírového pedigu,mořené práškovými mořidly,lakované bezbarvým lakem a dekorované,mašlí,dřevěnými korálky,provázky.Netradiční doplňky i do moderního bytu.

Web: darkydobytu.shop1.cz

Další související informace

Kuchyně do paneláku

kuchyně do paneláku, kuchyňské linky do paneláku – Vyrobíme, navrhneme kuchyně do paneláku, vybavení interiéru nábytkem.

Regály

regály, regály do skladů, regály do obchodů – Stavebnicový systém umožňuje poskládat regály vždy přesně podle přání zákazníka. V naší nabídce naleznete univerzální regály pro profesionální skladování, regály do skladů, regály do obchodů i regály prosklené. Ty nejlepší skladové regály najdete v naší nabídce i-regaly.cz.

Multifunkční karty do peněženky

multifunkční karty, nůž v kartě, do peněženky, do – Praktické a multifunkční karty do peněženky, na klíče a nejen tam. Karty klasického formátu s neuvěřitelným využitím, jako například nože, holícího strojku, flash disku, nebo hřebenu. Praktické a multifunkční karty do peněženky, na klíče a nejen tam.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.