+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Designstone umělý kámen -

Klíčová slova: umělý, kámen, kamene, pískovec, křemen, vápenec

E-mail: info@designstone.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2011

Popis: Umělý kámen DesignStone - výroba, prodej, různé textury a barvy, dlažby, obklady, dekorativní prvky.Pískovec, břidlice, křemen, vápenec. Vhodné do interieru i exterieru. Zajistíme návrh i realizaci. Obraťte se na profesionály.

Web: www.designstone.cz

Další související informace

Sluneční hodiny

sluneční hodiny, kámen, výtvarné prvky zahrad, – Umělecky zpracované sluneční hodiny jako výtvarný prvek zahrad a veřejných prostorů. Sluneční hodiny z kamene a kovů. Výtvarně zpracované doplňky zahrad z různých materiálů.Umělecká řešení výtvarných prvků zahrady

Kamenné zdi a kamenné ploty

kamenné zdi, kamenné ploty, stavby z kamene, kamen – Provádíme stavby z kamene, kamenické práce. Realizujeme stavby kamenných sklepů a sklípků, kamenné ploty, kamenné zdi a ploty, opěrné zdi a zídky, suché kamenné zídky, schody z kamene nebo jejich obložení, kamenné klenby a podezdívky, cesty a chodníky z kamene, dlažby a štípané obklady, zahradní grily a krby, obezdění krbových vložek zahradní jezírka, ostatní okrasné stavby, studny, inetriéry. Pracujeme převážně s ručně vybíraným lomovým kamenem, který přivezeme. Materiál můžete mít i vlastní.

Štípaný pískovec, přírodní štípaný kámen

štípaný kámen, štípaný pískovec – Malebné okolí Terchové je plné krás, ale příroda ho obdařila i obrovským skrytým bohatstvím - kvalitním pískovcem, který se těží v poměrně složitých podmínkách již od počátku 20. století v kamenolomech v Hatiach a v Teplickom jarku. O kvalitě tohoto kamene svědčí fakt, že z něj byl postaven i starý železniční most v Budatíne, dnes ho najdete jen v Těrchové na různých místech jako např.. Křížová cesta na vrch Oravcová, různé kaple a samozřejmě i na soukromých objektech. Naše firma vám nabízí kvalitu ověřenou ne lety, ale staletími.

Načítání trvalo 3.0133 sekund.