+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Designstone umělý kámen -

Klíčová slova: umělý, kámen, kamene, pískovec, křemen, vápenec

E-mail: info@designstone.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2011

Popis: Umělý kámen DesignStone - výroba, prodej, různé textury a barvy, dlažby, obklady, dekorativní prvky.Pískovec, břidlice, křemen, vápenec. Vhodné do interieru i exterieru. Zajistíme návrh i realizaci. Obraťte se na profesionály.

Web: www.designstone.cz

Další související informace

Vodní kámen a tvrdost vod

vodní kámen, tvrdost vody, tvrdá voda – Informační stránky o vodním kameni a tvrdosti vody. Popis možností změkčování vody a odstranění vodního kamene. Využijte jednu z možností a zatočte s vodním kamenem jednou pro vždy.

Karel Kopecký

žula, pískovec, mramor, kamenictví, pomníky, písmo – Výroba pomníků z přírodního i umělého kamene, pečící kameny, parapety, schody, kuchyňské i koupelnové desky. Prodej kamenných, bronzových i nerezových doplňků. Žuly, mramory i pískovce z celého světa v široké škále barev, za nízké ceny.

Prodej přírodního kamene

přírodní kámen, kameny, volně ložená kůra – Firma působí na tuzemském trhu se sídlem v Hodoníně. Nabízí nepřehlédnutelný sortiment přírodního, sekaného, řezaného, štípaného kamene, obkladů, dlažeb, štěrků, drtí, mulčovací kůry a doplňků z kamene v regionu Jihomoravského kraje.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.