+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Designstone umělý kámen -

Klíčová slova: umělý, kámen, kamene, pískovec, křemen, vápenec

E-mail: info@designstone.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2011

Popis: Umělý kámen DesignStone - výroba, prodej, různé textury a barvy, dlažby, obklady, dekorativní prvky.Pískovec, břidlice, křemen, vápenec. Vhodné do interieru i exterieru. Zajistíme návrh i realizaci. Obraťte se na profesionály.

Web: www.designstone.cz

Další související informace

Těžební písková s.r.o.

písek, kámen, těžba, štěrk, prodej písku, prodej k – Zabýváme se těžbou, úpravou, dopravou a prodejem štěrkopísku a kameniva. Nabízíme prané a tříděné kamenivo 0/4, 4/8, 8/16 a 16/32 mm. Dále drcené kamenivo 4/8 a 8/16 mm. Vedlejším produktem je zásypový písek 0-2 mm a neprané kamenivo.

Incana Natura - obklady z kamene

umělý kámen, do exteriéru, do interiéru, do obývac – Obkladový kámen Incana má autentičnost přírodního kamene. Oceníte jeho snadnou údržbu a praktičnost. Incana kámen je vhodný jak pro vnitřní obklady stěn, tak pro obklady fasád, soklů a podobně. Spolu s keramzitem dodá i izolační vlastnosti.

Hard Water Descaler

změkčovač, tvrdá voda, vodní kámen, změkčovač – Hard Water Descaler - nejlepší DESCALER změkčovač na úpravu tvrdé vody aby nezanechala tvrdé usazeniny vodního kamene. Vodní kámen zkracuje životnost přístrojů, zvyšuje spotřebu energií, vyžaduje čas, peníze a námahu na odstranění. HardWaterDescaler odstraní tvrdé usazeniny vodního kamene a šetří čas, námahu, peníze a přírodu.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.