+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diamantové nástroje

Klíčová slova: diamantové nástroje, orovnávače, brusné kotouče

E-mail: katalogy@bc.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2009

Popis: Výrovce diamantových nástrojů ale i orovnávačů, brusných kotoučů, brusiva, CBN a PKD. DIA Praha - diamantové nástroje pro Vás. Vyzkoušejte kvalitní služby DIA Praha a sami se přesvědčte o kvalitě nabízených služeb!

Web: www.diapraha.cz

Další související informace

Porcula.cz - prodej prof

Porcula.cz, nářadí, stroje, diamanatové kotouče – Prioritou naší činnosti je prodej vysoce kvalitního profesionálního nářadí, strojů, nástrojů a zejména diamantových a flexo kotoučů. Důraz klademe především na poměr kvalita, výkon a cena. Předností naší firmy je rychlost, spolehlivost a flexibilita.

Brusivo a nástroje

brusivo, nástroje, brusné kotouče, řezací kotouče – Prodáváme řezné a brusné kotouče, brusivo na podkladu, diamantové a CBN kotouče, keramické kotouče, stopkové frézy, stopková tělíska, nástroje na srážení hran v otvorech, nástroje na odstraňování ostřin, technické kartáče, vrtáky, diamantové kotouče

Český kupec

Alkohol, Kuchyňské nástroje, Likérky, Manikúry – Český kupec nabízí řadu produktů pro vytvoření osobitého stylu v podobě doplňků k oblečení, kanceláře a domácnosti. V e-shopu se nachází zastoupení nejznámějších světových značek z kosmetiky, parfumerie, ale také z oblasti určených pro Váš volný čas.

Načítání trvalo 2.7890 sekund.