+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diamantové nástroje

Klíčová slova: diamantové nástroje, orovnávače, brusné kotouče

E-mail: katalogy@bc.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2009

Popis: Výrovce diamantových nástrojů ale i orovnávačů, brusných kotoučů, brusiva, CBN a PKD. DIA Praha - diamantové nástroje pro Vás. Vyzkoušejte kvalitní služby DIA Praha a sami se přesvědčte o kvalitě nabízených služeb!

Web: www.diapraha.cz

Další související informace

dřevoobráběcí stroje

dřevoobráběcí stroje, nástroje, Paoloni, OMAS – Nabízíme dřevoobráběcí stroje nové, použité, bazar, nářadí, nástroje. Dodáváme ACword, Biesse, Briklis, deWalt, Dragis, HolzHer, Houfek, IGM, Karned, Makita, Miniprof, Narex, Pilous, RH+ Horský, Rojek, Schneider, Tekma, TOS, cnc, pily formátovací, pásové, pokosové, rozmítací, omítací, frézky čtyřstranné, čepovací, protahovačky, srovnávačky, olepovačky, dlabačky, brusky egalizační, hranové, okenní centrum, frézy drážkovací, profilovací, odsávání, briketovací lisy. Zastoupení pro ČR PAOLONI MACCHINE, OMAS.

Diamantové kotouče

diamantové kotouče, diamantová bruska, brusné koto – Znáte diamant jen jako vhodný doplněk šperků? Možná jste nevěděli, že diamant je dostatečně tvrdý a ostrý k tomu, aby se dal použít i při broušení. Jeho výborné vlastnosti zaručují výslednému produktu kvalitu, dlouhou životnost a dokonalý řez.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.