+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diamantové nástroje

Klíčová slova: diamantové nástroje, orovnávače, brusné kotouče

E-mail: katalogy@bc.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2009

Popis: Výrovce diamantových nástrojů ale i orovnávačů, brusných kotoučů, brusiva, CBN a PKD. DIA Praha - diamantové nástroje pro Vás. Vyzkoušejte kvalitní služby DIA Praha a sami se přesvědčte o kvalitě nabízených služeb!

Web: www.diapraha.cz

Další související informace

Brusivo Techcentrum

prodej brusiva, brusné nářadí – Velkoobchod brusiva nabízí brusné, řezací a lešticí nástroje jako jsou řezací a brusné kotouče, diamantové orovnávače, technické frézy, diamantové kotouče a orovnávače, brusné papíry, látkové a filcové kotouče. Nabízíme brusky a vrtačky značky Opti.

Živá Afrika - eshop

šperky, hudební nástroje, kraslice, luky, šípy – Internetový obchod s originálními ručně vyráběnými produkty kmene SAN z Africké Botswany! Možnost objednávky na dobírku, či platba předem. Možnosti slevy po registraci. Podobné výrobky v ČR nenajdete.

Diamantové kotouče

diamantové kotouče, diamantová bruska, brusné koto – Znáte diamant jen jako vhodný doplněk šperků? Možná jste nevěděli, že diamant je dostatečně tvrdý a ostrý k tomu, aby se dal použít i při broušení. Jeho výborné vlastnosti zaručují výslednému produktu kvalitu, dlouhou životnost a dokonalý řez.

Načítání trvalo 0.0522 sekund.