+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diamantové nástroje

Klíčová slova: diamantové nástroje, orovnávače, brusné kotouče

E-mail: katalogy@bc.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2009

Popis: Výrovce diamantových nástrojů ale i orovnávačů, brusných kotoučů, brusiva, CBN a PKD. DIA Praha - diamantové nástroje pro Vás. Vyzkoušejte kvalitní služby DIA Praha a sami se přesvědčte o kvalitě nabízených služeb!

Web: www.diapraha.cz

Další související informace

S.R.P.

mechanické, chemické kotvení, diamantové řezání, j – Firma S.R.P. se orientuje na speciální stavební práce a přípravu staveb. Naší specializací je krom montaží především diamantové řezání, dále jádrové vrtání a mechanické i chemické kotvení. Nabízíme také řešení prostupů a nosníků kabelových tras nebo potrubí.

Kotoučové pily

kotoučové pily, kotoučová pila, pilové kotouče – ExactCut znamená přesné a rychlé řezání kovů a oceli, řezací automaty, kovoobrábění, frézování konců, odjehlení materiálu. Vyvíjíme a prodáváme kotoučové pily na ocel a neželezné kovy, pilové kotouče, odjehlovací stroje a dělící linky se zásobníkem.

Diamantové nástroje, cbn,

diamantové nástroje, pkd, cbn, tvrdokovové, navel – Společnost Navel, s.r.o. se již dlouhodobě zabývá komplexní výrobou, ostřením a dodávkou nástrojů, nářadí, měřidel a brusiva pro strojírenskou a další průmyslovou výrobu. Do okruhu hlavních činností této společnosti patří výroba a prodej CBN a PKD nástrojů, výroba a prodej tvrdokovových fréz a vrtáků, výroba speciálních tvrdokovových nástrojů na míru, ostření, renovace a povlakování nástrojů, dodávka, montáž, servis a poradenství ohledně nástrojů a prodej měřidel, svěráků, dalšího strojírenského příslušenství. Do strojního vybavení patří CNC brusky Walter Power, Walter Power Diamond, kamerový měřák Walter Toolchek, CNC drátořez a další. Sídlo společnosti, včetně výrobny a kamenné prodejny, je ve Velešíně, poblíž Českých Budejovic. Hlavním cílem společnosti je poskytovat veškeré služby na té nejvyšší úrovni a tím plně uspokojovat přání zákazníků.

Načítání trvalo 2.8161 sekund.