+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dodavatel elektřiny

Klíčová slova: dodavatel elektřiny, správa budov

E-mail: transferenergy@reg.giant.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2011

Popis: Společnost Transfer Energy a.s. se zabývá prodejem a distribucí elektrické energie a tepla. Mezi další nabízené služby patří správa nemovitostí a budov, nebo také facility management. V oblasti energetiky dále nabízí pronájem a odkup výměníkových stanic a trafostanic.

Web: www.transferenergy.cz/

Další související informace

Bluestudio.cz : správa PP

PPC kampaně, správa PPC, správa PPC kampaní – Potřebujete rychle získat zákazníky? Navýšit návštěvnost? Zvětšit konverzní poměr? Pak PPC kampaně jsou to pravé pro Vás. Bluestudio.cz Vám nabízí správu Vašich PPC kampaní a další způsoby navýšení návštěvnosti.

Správa dokumentů

Správa dokumentů, Document Management System, Ente – Správa dokumentů ve Smart Share ECM umožňuje více než Document Management System DMS. Správa obsahu smluv, dokumentace, formulářů a předloh s inteligentním vyhledáváním, správa dat, projektů i firemních procesů šetří spoustu Vašeho času.

HEAT INVEST a.s.

Tepelná čerpadla, dodavatel tepla – Nabízíme poradenství, návrhy, dodávky a montáže tepelných čerpadel, fototermických a fotovoltaických systémů a kombinace těchto zdrojů jako optimální alternativu k rostoucím cenám energií a stavu životního prostředí. Tepelná čerpadla, dodavatel tepla, Heat Invest, ohřev vody, teplá voda, tepelná plynová čerpadla, regulační přístroje, průtokové ohřivače, přístroje na převaření vody, větrání, topná zařízení, topení, teplo, solární kolektory, silniční značení, akumulační kamna, konvektory, vytápění místností.

Načítání trvalo 0.0510 sekund.