+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dodavatel elektřiny

Klíčová slova: dodavatel elektřiny, správa budov

E-mail: transferenergy@reg.giant.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2011

Popis: Společnost Transfer Energy a.s. se zabývá prodejem a distribucí elektrické energie a tepla. Mezi další nabízené služby patří správa nemovitostí a budov, nebo také facility management. V oblasti energetiky dále nabízí pronájem a odkup výměníkových stanic a trafostanic.

Web: www.transferenergy.cz/

Další související informace

porsnet - IT specialista

počítače Mnichovice, komplexní správa sítí, Nagios – Nabízíme Vám poradenství v oblasti informačních technologií. Poradíme Vám jaký hardware a software je vhodný pro Vaše osobní či pracovní potřeby. Navrhneme Vám efektivní a cenově výhodné řešení. # návrh a realizace domácích či firemních sítí, volba topologie a komponent # správa stávajících sítí, konfigurace serverů a koncových zařízení # instalace a konfigurace linuxových serverů: např. ftp, Samba, mail, web

BarHill - správa nemovito

správa nemovitostí – Klientům nabízíme profesionální služby z oblasti správa nemovitostí (facitily management) a asset management. Víme, že každá nemovitost je jedinečná, umíme připravit řešení šité na míru každého klienta.

Špičková výpočetní technika

výpočetní technika, správa počítačové sítě – Výpočetní technika od FPO s.r.o. - záruka špičkové kvality. Ochotně vám poradíme a přizpůsobíme PC podle vašeho přání a potřeb. Také správa počítačové sítě vám nemusí dělat starosti, protože se o ni postaráme.

Načítání trvalo 0.0824 sekund.