+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dodavatel elektřiny

Klíčová slova: dodavatel elektřiny, správa budov

E-mail: transferenergy@reg.giant.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2011

Popis: Společnost Transfer Energy a.s. se zabývá prodejem a distribucí elektrické energie a tepla. Mezi další nabízené služby patří správa nemovitostí a budov, nebo také facility management. V oblasti energetiky dále nabízí pronájem a odkup výměníkových stanic a trafostanic.

Web: www.transferenergy.cz/

Další související informace

zateplení fasád HODIS

zateplení budov Brno, zateplení fasád, hydrizolace – Společnost HODIS Brno poskytuje zateplení fasád, zateplení budov a zateplení panelových domů. Dále provádíme hydroizolace, zednické a malířské práce pro Brno a celou ČR. Specializujeme se na hydrizolace střech a výrobních hal.

PHP programátor, HTML kod

PHP programátor, HTML kodér, CSS, jQuery, správa – PHP programátor, HTML kodér Ondřej Kovář Co mohu nabídnout ? * Analýza webového projektu * Validní (X)HTML kód * Sémantický kód * Validní CSS * Stejný vzhled stránek ve všech běžně používaných prohlížečích * Optimalizace načítání stránek, minimalizace zdrojových kódů * Výběr vhodného hostingu pro Váš web * Správa serveru

inzenyring

sprava budov, realizace staveb, projekce, facilit – Inženýrská činnost při přípravě a realizaci pozemních a dopravních staveb,organizace výběrových řízení, technický dozor investora, poradenská činnost, správa budov a optimalizaci nákladů na provoz,reporting.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.