+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dopravníky

Klíčová slova: Dopravníky, dopravní systémy,dopravník

E-mail: lipovsky@dasfm.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2011

Popis: Výroba válečkových, pásových a řetězových dopravníků a dopravních systémů. Pro lehký, střední a těžký průmysl. Vlastní konstrukční kancelář a výroba dle přání zákazníka. obchodní aktivity v zemích EU.

Web: www.dasfm.cz

Další související informace

Tranza a.s.

dopravní komponenty, dopravní systémy – Tranza a.s. je strojírenská firma, která vyrábí a prodává široký sortiment dopravních komponent a dopravních systémů. Při návrhu a výrobě produktů se opírá o vlastní konstrukce a vývoj. Tranza a.s. představuje stabilizovanou soukromou firmu, která je schopna efektivně operovat na světovém trhu. Mezi její dlouholeté strategické obchodní partnery, kromě nejvýznamnějších českých těžebních a energetických firem, patří zákazníci z Německa, Rakouska, Anglie, Francie, Itálie, Švédska, Finska, Dánska, Slovenska, Maďarska, Řecka, ale také z USA, Sýrie nebo Spojených arabských emirátů.

Druhy sazeb - plyn

změna dodavatele, dodavatelé plynu, plyn, zemní pl – Elektřina není zadarmo. S tímto faktem se naprostá většina z nás již dávno smířila. Pravidelně tak otevíráme obálky s fakturami za tuto službu, abychom posléze zaslali peníze na účty dodavatelů.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.