+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dopravníky

Klíčová slova: Dopravníky, dopravní systémy,dopravník

E-mail: lipovsky@dasfm.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2011

Popis: Výroba válečkových, pásových a řetězových dopravníků a dopravních systémů. Pro lehký, střední a těžký průmysl. Vlastní konstrukční kancelář a výroba dle přání zákazníka. obchodní aktivity v zemích EU.

Web: www.dasfm.cz

Další související informace

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Tesařství pokrývačství

Tesařství, pokrývačství,krovy, střechy, vazby domu – Naše firma provádí tesařství, pokrývačství, vazby domů, krovy, výstavbu nových střech, opravu a rekonstrukci stávajících střech. Dodáme stavební řezivo všech rozměrů do délky dle požadavku zákazníka. Dodané řezivo Vám naimpregnujeme proti houbám, plísním a dřevokazným škůdcům. Impregnace je prováděná máčením řeziva v impregnační vaně.

Janošík okna, dveře

špaletová okna, historická okna, kastlová okna – Firma s dlouholetou tradicí a již 20 let působíme na popředí českého trhu ve výrově dřevěných oken a dveří. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěná eurookna, špaletová okna, vchodové dveře, balkonové dveře, ...

Načítání trvalo 0.1112 sekund.