+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevařské stroje

Klíčová slova: Rámová pila katr bruska dopravníky ostřička pil

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2009

Popis: Výroba, servis a prodej rámových, omítacích, rozmítacích a prizmovacích pil, automatických ostřiček pil, mechanizace a dopravníků k pilnicím. Vyrábíme mechanizaci pilařských provozů na zakázku dle přání klienta.

Web: www.drevarske-stroje.cz/

Další související informace

Nářadí Štefan

sekačka pila Husqvarna traktor křovinořez Brno – Prodáváme sekačky, pily, křovinořezy, traktory a další stroje zahradní a lesní techniky HUSQVARNA, PARTNER, FLYMO, CRAFTSMAN, WOLF-GARTEN a dalších značek. Vrtačky, brusky a ostatní elektronářadí NAREX, PROTOOL, METABO a dalších značek. E-shop se zázemím kamenné prodejny v Brně s vlastním servisem.

Zahradní traktor,sekačka,

zahradní traktor, sekačka, motorová pila – V naší široké nabídce se nachází zahradní traktor, sekačka, křovinořez, sněhová fréza. Dále vysokotlaká myčka Wap, pila nebo hliníkový žebřík. Řetězová pila je součástí naší podzimní akce na levné nářadí, stejně tak jako zahradní traktor. Aku a elektro vrtačka nebo šroubovák je součástí akční nabídky ručního nářadí. Sledujte akce na sekačky, motorové pily, sněhové frézy, zahradní traktory, štípače na dřevo, zahradní drtiče. Nabízíme servis pro naše zboží, nabízíme produkty od těchto výrobců Narex Makita Wap Dolmar Akce Dakr Brill Cub Cadet. Dále Vega MTD AL-ko Karsit Solo Yard-man a další.

mepila

píla, olej, motorová píla – O motorových a elektrických pílach. Návody, rady a informácie pre majiteľov a používateľov motorových a elektrických píl. Servisné informácie, recenzie. Všetko o motorových a elektrickách pílach. Týždenne aktualizované.

Načítání trvalo 3.1273 sekund.