+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

dřevěné palety EUR

Klíčová slova: dřevěné palety eur europalety prodej palet

E-mail: azpalety@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2008

Popis: Naše firma se zabývá prodejem a výkupem palet. Nabízíme - europalety, standardní palety, atypické palety a plastové palety. Vyrábíme dřevěné palety a obaly, jakýchkoliv rozměrů. Můžeme pro Vás zajistit výměnu palet, nebo i likvidaci palet.

Web: azpalety.cz

Další související informace

Zpracování dřeva,palety

palety, euro palety, dřevěné palety – Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných přepravních palet, euro palet, jednorázových palet a palet CP. Dále v naší nabídce naleznete dřevěné podlážky a rošty, speciální dřevěné obaly, dřevěné latění, nástavné rámečky k paletám a paletové přířezy. Nabízíme kvalitní palety s parametry přizpůsobenými požadavkům zákazníka, čímž minimalizujeme náklady na jejich pořízení. Zajistíme také tepelné ošetření nebo vysušení palet na požadovanou vlhkost, dopravu k zákazníkovi i veškeré opravy palet.

Dřevěné postele

dřevěné postele, postele Praha, postel Praha – Dřevěné postele Praha - postele s úložným prostorem, dětské postele, manželské i patrové postele. Vyvýšené postele, zdravotní matrace a vestavěné, šatní skříně, kuchyňské linky.

Plovoucí podlahy

podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlah – podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy, podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy, podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy

Načítání trvalo 0.0620 sekund.