+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

dřevěné palety EUR

Klíčová slova: dřevěné palety eur europalety prodej palet

E-mail: azpalety@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2008

Popis: Naše firma se zabývá prodejem a výkupem palet. Nabízíme - europalety, standardní palety, atypické palety a plastové palety. Vyrábíme dřevěné palety a obaly, jakýchkoliv rozměrů. Můžeme pro Vás zajistit výměnu palet, nebo i likvidaci palet.

Web: azpalety.cz

Další související informace

ObchodPodlah.cz

podlahy podlaha dřevěné dřevěná laminátové pvc – Internetový obchod dřevěných, laminátových a PVC podlahovin. Široký sortiment doplňků a čistících přípravků. Hledáte podlahovou krytinu pro svou novostavbu nebo pro renovaci svého bytu? Hledáte prostředky na údržbu svých podlah? Máte pochybnosti o důvěryhodnosti internetových prodejců? Přesto vás láká pohodlí výběru zboží z klidu domova? Věříme, že dál už hledat nemusíte. Přicházíme s širokou nabídkou podlahových krytin, doplňků i prostředků pro pravidelnou údržbu. V našem internetovém obchodě nabízíme především zboží, které máme trvale skladem. Navíc jsme schopni reagovat na vaše individuální požadavky a přijít s konkrétní nabídkou šitou na míru vašim potřebám. Náš obchod je pro vás navíc přínosem i v případě, že si internetové obchody stále nezískaly vaši bezvýhradnou důvěru nebo pokud při nákupu něčeho natolik zásadního pro atmosféru vašeho domova, jako jsou podlahy, dáváte přednost osobnímu výběru. Zboží si můžete v našem e-shopu rezervovat za zvýhodněné ceny a případně si ho odebrat v jednom z našich čtyř skladů, kde si ho můžete prohlédnout na vlastní oči. K tomu nabízíme zázemí silné a stabilní společnosti. Naše firma působí na území celé ČR a to nejenom formou spolupráce s externími obchodními partnery, ale především formou vlastních obchodních zástupců, kteří se starají o spokojenost našich zákazníků ze všech koutů naší země.

montebú...dětské lahůdky

dřevěné hračky, textilní hračky, závěsná křesla – Netradiční dřevěné a textilní hračky pro holky, kluky i miminka. Nápadité, barevné, pro optimální rozvoj dovedností a dětství plné fantazie. Duhové stavebnice, magnetické puzzle, dřevěná zvířátka, autíčka, vláčky, tahací zvířátka, nastrkovací věže, domečky pro panenky, krámky, ale také hry deskové a společenské. Textilní hračky z biobavlny, excelentní zpracování z malé manufaktury, zahřívací polštářky, mazlíčci, první hračky z přírodně barevné bavlny. Ale také maňásci, loutky, muppeťáci, magnetky, záložky do knížek. Barevné a certifikované hračky pro miminka, šňůry na dudlíky, hrazdičky, hračky s klipem a další. Hračky je možné dle motivu sestavit do různých dárkových souprav. Široký výběr motivů a druhů hraček. Nábytek do dětského pokojíčku, veselé lampy v příjemném dětském designu, stropní světla, lampy na psací stolky, magické lampy. Barevná a úžasná křesílka z mladého designérského ateliéru. Závěsná křesla s certifikátem ergonomického sezení jsou vyrobena z ekologické biobavlny speciální technologií kroucení, která umožňuje sezení bez tlačení. Výškově nastavitelná. Možnost změny pozice sezení. Různé velikosti pro děti i pro dospělé, navíc heboučká kolébka pro miminka. Houpací sítě tří velikostí. Nadnášecí polštářky Schlori v ekologické kvalitě bez ventilů. Odrážedlo Wishbone bike 3 v 1. Design pro fajnšmekry: dřevěné figurky Kellnerovi nástrčníčci. Hračky pro mateřské školy, také s pedagogikou Waldorfskou či Montessori. Závěsná křesla díky ergonomickým vlastnostem jsou vhodná do terapeutických, rehabilitačních a jiných zdravotnických zařízení.

Načítání trvalo 2.4203 sekund.