+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Duda truhlářství

Klíčová slova: truhlářství,výroba nábytku,kuchyně,úprava dřeva

E-mail: info@dudatruhlarstvi.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2010

Popis: Rodinná firma Duda Truhlářství působí na trhu řadu let a zaměřujeme se na výrobu kvalitního nábytku a vybavení interiérů. Nabízíme zakázkovou výrobu: kuchyňské linky, bytového nábytku, kancelářského nábytku, koupelnového nábytku. Provádíme také rustikální úpravy dřeva, opravy a dokončovací práce.

Web: www.dudatruhlarstvi.cz

Další související informace

Truhlářství Jan Větříček

truhláři,kuchyne,postele,interier,nábytek,skřině – Společnost Jan Větříček , díky zkušeným truhlářům vyrábí a instaluje vybavení domů, bytů, kanceláří či restaurací. Dále společnost nabízí výrobu kuchyňských linek,stolů a židlí, šatních skříní, ložnic, postelí, dětského nábytku, koupelen, polic a dalších nezbytných součástí vybavení interiéru. Výroba je individuální a klade důraz na uspokojení estetických i praktických potřeb konkrétního zákazníka. Proto výrobě předchází konzultace, zaměření místa a cenová nabídka. Ze široké škály materiálů od masivu po lamino si každý jistě vybere.

TPV-interier

truhlářství, nábytek, kuchyně, vestavěné skříně – irma TPV-INTERIER se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme především kancelářský a hotelový nábytek, dětský nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, obývací pokoje. Mimo jiné navrhujeme komplexní řešení a design interiérů u komerčních i nekomerčních prostor. Zajišťujeme vybavení provozoven, penzionů a hotelů. Spolupracujeme s vybranými architekty a stavebními firmami.

Načítání trvalo 0.1408 sekund.