+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E.J.design

Klíčová slova: E.J.design, ejdesign, erika leksová,sklo, šperky

E-mail: ejdesign@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Provádíme dveřní výplně a celoskleněné dveře zpracované technikou fusing. Nabízíme dekorační a užitné sklo. Vyrábíme také precizně zpracované originální šperky ze skla, minerálů,plastu, polodrahokamů a nerezi.

Web: www.ejdesign.cz

Další související informace

Ateliér Skleněnka

vitráže,sklo,pískování,okna,dveře – Sdružení pro design, vitráže a zpracování plochého skla. Nabízíme design vitráží a lamp, Tiffany lampy, vitráže, pískování, ohýbání skla, spékání skla (fusing) a bezplatné technické poradenství.

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Nejlevnější plyn

zemní plyn, dodavatelé zemního plynu, plyn, poro – Pro většinu lidí je při volbě zdroje energie pro vytápění stále nejdůležitější ekonomické kritérium. Je zřejmé, že různé systémy mají své výhody i nevýhody, ale částka, která nás na faktuře nakonec čeká, je jedním z rozhodujících argumentů.

Načítání trvalo 0.0724 sekund.