+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E.J.design

Klíčová slova: E.J.design, ejdesign, erika leksová,sklo, šperky

E-mail: ejdesign@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Provádíme dveřní výplně a celoskleněné dveře zpracované technikou fusing. Nabízíme dekorační a užitné sklo. Vyrábíme také precizně zpracované originální šperky ze skla, minerálů,plastu, polodrahokamů a nerezi.

Web: www.ejdesign.cz

Další související informace

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Dogway.cz - psí misky

misky pro psy, psí potřeby – Vyrábíme funkční a designově propracované potřeby pro psy z elegantního masivního dřeva V našem sortimentu najdete především zvýšené misky pro psy, které jsou důležité pro správné stravování psa, skříňky na oblečky pro nejmenší psy, skříňky na hračky a věci.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.