+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eco energy plus

Klíčová slova: energia, elektricka, elektrina, led svietidla, T5

E-mail: bederka@eep.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2012

Popis: Eco energy plus s.r.o šetří elektrickou energii distribucí, projektováním a inštalací šetrných systémú prúmyslného žárivkového a výbojkového osvětlení. Kolik zaplatíte za elektřinu závisí jednom od vás.

Web: www.eep.sk/

Další související informace

Úsporné žárovky, zářivky

Úsporné žárovky, zářivky, led žárovky, amalgámové – Amalgámové zářivky GRAYCE s novou technologií umožňují při velmi malém rozměru dosáhnout vyššího světelného výkonu, disponují delší životností a vysokou kvalitou. Prodej úsporných žárovek, zářivek, led žárovek, osvětlení, amalgámových žárovek, světla.

Úsporné Svícení

úsporné svícení, osvětlení, LED svítidlo, LED svít – Specialista na úsporné osvětlení administrativních budov a průmyslových objektů.Naším cílem je Vám nabídnout nejvyšší kvalitu za dostupné peníze. V naší nabídce můžete nalézt průmyslové svítidla, LED trubice v délkách od 60cm až po 150cm. LED halogeny pak nabízíme v nejvíce poptávaných variantách 10W, 20W a 50W.

Led trubice, led pásky

Led trubice, led pásky – Na našem eshopu naleznete velký výběr ze sortimentu led trubice a led pásky. Nabízíme i další produkty z oblasti led osvětlení, měřidla i potřeby pro stavbu. Vše za internetové ceny, to je nižší než v běžném kamenném obchodě.

Načítání trvalo 0.0501 sekund.