+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ekoTAB

Klíčová slova: magnetické tabule, interaktivní tabule, nástěnky

E-mail: michaela.doskocilova@vms.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2012

Popis: Prostředky vizuální komunikace od dlouholetého českého výrobce VMS VISION, s.r.o. Nabízíme kancelářské a školní tabule, interaktivní tabule, nástěnky, paravány, a veškeré příslušenství. Vlastní konstrukce a vývoj, kvalitní materiál, doprava a montáž, kompletní zákaznický servis

Web: www.ekotab.cz/

Další související informace

VyrobaPlastovychKaret.cz

klíčenky, hodinky, bezkontaktní karty, magnetické – Řešení pro identifikační, docházkové a přístupové systémy, věrnostní a zákaznické programy. Vyrábíme plastové identifikační karty s personifikací, čipy a bezkontaktní technologií. Variabilita potisku a užití. RFID klíčenky a hodinky.

Velkoformátový tisk, reklamní stánky, plesisklo - výroba a prodej

reklamní, prodejní stánek, světelné tabule, velkof – Vyrábíme prodejní a propagační předměty, tvoříme návrhy reklamních tabulí, stojanů nebo celé stánky. V našich dílnách vytvoříme polep auta, velkoformátový tisk i drobnou reklamní výrobu z plexiskla, dřeva nebo polystyrenu.

Magnetické tabule - skle

magnetické tabule, skleněné magnetické tabule, – Prodej a přímý dovoz skleněných magnetických tabulí z Dánska, 15 druhů barev a rozměrů, plánovací tabule, skleněná mapa světa, příslušenství pro skleněné magnetické tabule. Praktický pomocník a designový doplněk zároveň.

Načítání trvalo 2.7561 sekund.