+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ekoTAB

Klíčová slova: magnetické tabule, interaktivní tabule, nástěnky

E-mail: michaela.doskocilova@vms.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2012

Popis: Prostředky vizuální komunikace od dlouholetého českého výrobce VMS VISION, s.r.o. Nabízíme kancelářské a školní tabule, interaktivní tabule, nástěnky, paravány, a veškeré příslušenství. Vlastní konstrukce a vývoj, kvalitní materiál, doprava a montáž, kompletní zákaznický servis

Web: www.ekotab.cz/

Další související informace

Kubale_computer, Přeštice

interaktivní a tištěná grafika – Firma Kubale_computer poskytuje profesionální služby v oblasti grafiky. Z oblasti tištěné grafiky především grafické návrhy log a logotypů, vizitek a reklamních předmětů. Z interaktivní reklamy především komplexní tvorbu webových stránek.

FlashFrame

popisovací LED tabule, Světelná reklama, LED svítí – FlashFrame LED tabule je zářící tabule určená k popisování, která rozzáří Váš nápis jako neon. K tomu je využita nejmodernější LED TECHNOLOGIE. Na výběr máte ze sedmi barev, které můžete využít k osvětlení nápisu.

BULLDOG REKLAMA

směrové tabule, billboardy, flexy, outbannery – Venkovní reklamou se zabýváme od roku 1995. Specializujeme se na služby v oblasti navigační reklamy a billboardových reklamních kampaní. Naše reklamní nosiče směrují zákazníky k provozovnám všeho druhu, restauracím, pobočkám bank, bankomatům, pojišťovacím kancelářím, developerským projektům a k dalším zamýšleným cílům. Databáze ploch, se kterými spolupracujeme, obsahuje desetitisíce položek. Široký sortiment reklamních ploch a velký počet nosičů nám umožňuje zpracovat ke každému projektu několik variant řešení. Při projektování máme vždy na paměti, že poměr ceny k reklamně navigačnímu účinku musí za všech okolností odpovídat potřebám klienta. Dlouhodobě spolupracujeme s magistráty, obecními úřady a partnerskými agenturami, které se na tuto činnost specializují v daném městě či lokalitě. Zakládáme si na tom, že všechny námi provozované reklamní nosiče mají potřebná stavební povolení a jsou v souladu s legislativními předpisy. Jsme si dobře vědomi, že jen tak lze zaručit řádnou ochranu dobého jména našeho klienta.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.