+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ekoTAB

Klíčová slova: magnetické tabule, interaktivní tabule, nástěnky

E-mail: michaela.doskocilova@vms.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2012

Popis: Prostředky vizuální komunikace od dlouholetého českého výrobce VMS VISION, s.r.o. Nabízíme kancelářské a školní tabule, interaktivní tabule, nástěnky, paravány, a veškeré příslušenství. Vlastní konstrukce a vývoj, kvalitní materiál, doprava a montáž, kompletní zákaznický servis

Web: www.ekotab.cz/

Další související informace

BULLDOG REKLAMA

směrové tabule, billboardy, flexy, outbannery – Venkovní reklamou se zabýváme od roku 1995. Specializujeme se na služby v oblasti navigační reklamy a billboardových reklamních kampaní. Naše reklamní nosiče směrují zákazníky k provozovnám všeho druhu, restauracím, pobočkám bank, bankomatům, pojišťovacím kancelářím, developerským projektům a k dalším zamýšleným cílům. Databáze ploch, se kterými spolupracujeme, obsahuje desetitisíce položek. Široký sortiment reklamních ploch a velký počet nosičů nám umožňuje zpracovat ke každému projektu několik variant řešení. Při projektování máme vždy na paměti, že poměr ceny k reklamně navigačnímu účinku musí za všech okolností odpovídat potřebám klienta. Dlouhodobě spolupracujeme s magistráty, obecními úřady a partnerskými agenturami, které se na tuto činnost specializují v daném městě či lokalitě. Zakládáme si na tom, že všechny námi provozované reklamní nosiče mají potřebná stavební povolení a jsou v souladu s legislativními předpisy. Jsme si dobře vědomi, že jen tak lze zaručit řádnou ochranu dobého jména našeho klienta.

Interaktívne tabule

interaktivne tabule, interaktivna tabula – Špecializujeme sa na dodávky kompletného sortimentu IKT a realizujeme TOP interaktívne učebne a riešenia. Naše školské interaktívne učebne aj samotné interaktívne tabule sú od najkvalitnejších svetových výrobcov Genee PowerBoard, InterWrite, QOMO, Hitachi a Promethean ActivBoard. Pre kompletné pokrytie potrieb našich zákazníkov máme aktuálne v ponuke aj ďalších viac ako 35 000 položiek tovarov a služieb z oblasti Informačno-komunikačné technológie.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.