+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektromotory, generátory

Klíčová slova: elektromotory, elektropřevodovky, generátory, asyn

E-mail: kaijieli.reg@cry.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2009

Popis: Značka Kaijieli přináší na trh elektromotory, generátory, synchronní a asynchronní motory za nejnižší cenu se zárukou na 4 roky. Optimální poměr mezi cenou a výkonem spolu s kvalitou zpracování předurčuje výrobky pro širokou škálu průmyslového využití. Konstrukce je koncipována podle norem International Electrotechnical Commission (IEC) a její variabilitu umocňuje stavba kostry z hliníku nebo šedé litiny. K optimalizaci efektivnosti pak přispívá využití špičkových technologií ložisek SKF/NSK. Svými parametry dosahují světových standardů což dokládá i certifikace CE, kterou pro naši značku zajišťuje společnost TUF-Německo.

Web: kaijieli.cz/

Další související informace

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Výroba dřevěných násad

výroba dřevěných násad,hrábě,prodej nářadí,krmiva – Firma se zabývá výrobou dřevěných násad a hrábí, velkoobchodním prodejem násad, nářadí a kartáčnických výrobků, prodejem ochranných pomůcek a maloobchodním prodejem nářadí a krmiv pro hospodářská a domácí zvířata.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.