+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektromotory, generátory

Klíčová slova: elektromotory, elektropřevodovky, generátory, asyn

E-mail: kaijieli.reg@cry.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2009

Popis: Značka Kaijieli přináší na trh elektromotory, generátory, synchronní a asynchronní motory za nejnižší cenu se zárukou na 4 roky. Optimální poměr mezi cenou a výkonem spolu s kvalitou zpracování předurčuje výrobky pro širokou škálu průmyslového využití. Konstrukce je koncipována podle norem International Electrotechnical Commission (IEC) a její variabilitu umocňuje stavba kostry z hliníku nebo šedé litiny. K optimalizaci efektivnosti pak přispívá využití špičkových technologií ložisek SKF/NSK. Svými parametry dosahují světových standardů což dokládá i certifikace CE, kterou pro naši značku zajišťuje společnost TUF-Německo.

Web: kaijieli.cz/









Další související informace

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.