+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektromotory, generátory

Klíčová slova: elektromotory, elektropřevodovky, generátory, asyn

E-mail: kaijieli.reg@cry.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2009

Popis: Značka Kaijieli přináší na trh elektromotory, generátory, synchronní a asynchronní motory za nejnižší cenu se zárukou na 4 roky. Optimální poměr mezi cenou a výkonem spolu s kvalitou zpracování předurčuje výrobky pro širokou škálu průmyslového využití. Konstrukce je koncipována podle norem International Electrotechnical Commission (IEC) a její variabilitu umocňuje stavba kostry z hliníku nebo šedé litiny. K optimalizaci efektivnosti pak přispívá využití špičkových technologií ložisek SKF/NSK. Svými parametry dosahují světových standardů což dokládá i certifikace CE, kterou pro naši značku zajišťuje společnost TUF-Německo.

Web: kaijieli.cz/

Další související informace

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Dogway.cz - psí misky

misky pro psy, psí potřeby – Vyrábíme funkční a designově propracované potřeby pro psy z elegantního masivního dřeva V našem sortimentu najdete především zvýšené misky pro psy, které jsou důležité pro správné stravování psa, skříňky na oblečky pro nejmenší psy, skříňky na hračky a věci.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.