+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektronická zařízení

Klíčová slova: náhodný výběr osob ke kontrole,bdělostní tlačítko

E-mail: elslav@elslav.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2012

Popis: Výroba elektronických zařízení STAKO pro náhodný výběr osob ke kontrole a STMM tlačítka určeného pro testování a zvyšování bdělosti pracovníků ostrahy objektů. Návrhy plošných spojů, zajištění jejich výroby a osazení.

Web: www.elslav.cz/

Další související informace

Videoklipy zdarma

videoklipy zdarma, download, videoklipy ke stažení – Stovky videoklipů známých i méně známých interpretů jak ke zhlédnutí, tak i ke stažení zdarma. U vybraných videoklipů je i text jejich písně. Předchůdci dneších videoklipů byly tzv. filmové písně vznikající od konce 50. let 20. století. Jednalo se o krátké filmové klipy obsahující zpravidla jednu písničku. Avšak výroba videoklipů se rapidně zvýšila v 80. letech, kdy začaly vznikat hudební televize jako je kupříkladu MTV a videoklipy se staly nedílnou součástí pop music.

Filmy online ke shlédnutí

kličova slova: filmy online ke shlédnutí zdarma,fi – Filmy online ke shlédnutí zdarma jsou fenomenem dnešní doby,náš web vám přináší užitečné informace okolo těchto filmu nejenom ke shlédnutí online ale také ke stažení,jak sledovat co je potřeba atd.kličova slova: filmy online ke shlédnutí zdarma,filmy online,filmy zdarma,filmy online ke shlédnutí zdarma,online filmy,online ke shlédnutí

Načítání trvalo 0.0557 sekund.