+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ELPROM, spol. s r. o.

Klíčová slova: elektrické zařízení, elektro

E-mail: elprom@elprom.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2009

Popis: Projektování, montáž, opravy, údžba, revize elektrických zařízení. Výroba rozvaděčů nízkého napětí a půjčovna nářadí od firmy Hilti. Společnost poskytuje služby firmám i soukromým osobám z Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Web: www.elprom.cz

Další související informace

AB autodoplňky

autoalarmy,tažná zařízení, centrální zamykání – autoalarmy,centrální zamykání, dálková ovládání,příslušenství,parkovací senzory,střežící a vyhledávací satelitní systém ONI,tažná zařízení,xenony, zámky zpátečky defendlock,defendmatic, defendhook,defendcargo.

Dětský nábytek

Dětský nábytek, sedací soupravy, nábytek – Společnost Helcel nábytek se zabývá prodejem nábytku již 18 let, můžeme Vám tedy nabídnout spoustu zkušeností. Nabízíme Vám velmi široký sortiment pro Váš dům, byt či kancelář. Krátké dodací lhůty, velké množství nábytku skladem

Zuzana v Loučné nad Desnou

Zuzana ,ubytování v Loučné nad – Chata Zuzana se nachází v klidném lesním prostředí na okraji obce Loučná nad Desnou.Chatu je možné si pronajmout celoročně. Celková kapacita ubytování je 14 lůžek ve 2 čtyřlůžkových pokojích a ve 3 dvoulůžkových pokojích. Sociální zařízení zahrnuje 3 x WC, 2 x koupelnu.Způsob vytápění chaty je el. přímotopy a jsou zde kachlová kamna. Plně zařízená kuchyň, společenská místnost (TV, SAT, rádio, kachlová kamna), lyžárna. Chata je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, nebo konání menších večírků a oslav. Parkování u chaty (v zimních měsících bývají potřebné řetězy). Restaurace a obchod jsou 2 km od chaty.

Načítání trvalo 0.1211 sekund.