+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ELPROM, spol. s r. o.

Klíčová slova: elektrické zařízení, elektro

E-mail: elprom@elprom.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2009

Popis: Projektování, montáž, opravy, údžba, revize elektrických zařízení. Výroba rozvaděčů nízkého napětí a půjčovna nářadí od firmy Hilti. Společnost poskytuje služby firmám i soukromým osobám z Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Web: www.elprom.cz

Další související informace

EMPRAS, s.r.o.

velkokuchyně, gastro, zařízení, technologie, – Realizujeme řešení stravovacího provozu, zajistíme návrh, technologickou dokumentaci, dodávku provozního zařízení, autorský dozor, montáže, odborné proškolení pracovníků provozovatele s obsluhou a údržbou. Poskytujeme záruční a pozáruční servis

Gastro technika a gastro zařízení

gastronomie, gastro technika, gastro zařízení, – Internetový obchod holeček a syn se zaměřením na prodej zboží: gastro technika a gastro zařízení, vybavení restaurací a kuchyní, gastro-inventář, sklo a porcelán, hygienický program, HACCP a další.

Elektrokola

elektrokola, elektro sada, elektro kola, náhradní – Specializovaný obchod s elektrokoly a náhradnímy díly pro kola. Vidlice, pedály poradenství přestavby a další. elektrosady pro přestavby kol na elektrokola. rock shox, apache a dalsí značky v prodeji.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.