+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Energetické rostliny

Klíčová slova: energetické rostliny, ozdobnice čínská, miscanthus

E-mail: kippp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: Pěstování energetických rostlin, produkcí a prodejem sazenic Ozdobnice čínské (Miscanthus giganteus). Využití pro energetické účely, spalování ve formě štěpky, pelet a briket, nebo jako okrasná rostlina.

Web: www.energetickerostliny.cz

Další související informace

Kustovnice čínská Goji

kustovnice čínská, goji, sexualni potence – Kustovnice čínská patří mezi nejvýživnější plody na naší planetě. Na našem webu se dozvíte co plody Goji obsahují, jak napomáhají lidskému organismu zpomalovat stárnutí i několik receptů, jak si Kustovnicí vylepšit jídelníček.

eGalerie.info fotobanka

zvířata, rostliny, hory, krajina, moře, oblohy – Levná fotobanka pro web, leták, časopis, reklamu nebo fotku pro výrobek. Není nic jednoduššího než si přes naší fotobanku vybranou fotografii nebo grafiku zakoupit pro zvolené účely. Vybrat si tu správnou velikost, rozlišení a licenci použití.

Zahrada a příroda

Zahrada, pěstování, rostliny, péče, ovoce, zelenin – Internetový portál pro lidi, kteří se zabývají rostlinami jak v přírodě, kde hledají léčivé i jinak užitelné rostliny a také je zpracovávají, tak především na zahradě, kde je pěstují jako ovoce, zeleninu a okrasné rostliny.

Načítání trvalo 0.0678 sekund.