+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Energetické rostliny

Klíčová slova: energetické rostliny, ozdobnice čínská, miscanthus

E-mail: kippp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: Pěstování energetických rostlin, produkcí a prodejem sazenic Ozdobnice čínské (Miscanthus giganteus). Využití pro energetické účely, spalování ve formě štěpky, pelet a briket, nebo jako okrasná rostlina.

Web: www.energetickerostliny.cz

Další související informace

Vodní park Čabárna

kapr, koi, naučná, lekníny, rostliny, jeseter – Patnáctiletá tradice chovu japonských kaprů koi, prodej leknínů a jiných vodomilných rostlin. Několik jezírek s kapry koi. Prodej kaprů koi, jeseterů a jiných ryb. Možnost rybolovu, naučná stezka, občerstvení.

Rostliny Atlas

rostliny, biologie, rostlina, houby, stromy, květi – Rostliny jsou projektem věnovaným flóře z našich luhů, hájů, zahrad a parků a částečně i květináčů v našich domácnostech. Popisovány jsou rostliny využitelné i nevyužitelné v našich domácnostech - a to jak z hlediska kuchyně či z hlediska zdraví nebo kosmetiky. U popisovaných rostlin je informace zestručněná do nejzákladnějších bodů, jakým je výskyt dané rostliny a její vzhled, kterým je ji možné rozlišit od jiných. A samozřejmě je zde i ta výše uvedená informace pokud je tam případná využitelnost. Každá popisovaná rostlina může být obohacena o čtenářův komentář, který jen musí splňovat podmínky věcnosti a slušnosti.

Zdraví jako životní styl

kustovníce čínská, goji, zdraví, životní styl – Zdraví je skutečně to nejcennější, co máme. Bez něj si totiž nelze dopřávat žádných radostí života. Seznamte se s vitamínovou bombou z Číny - Kustovnice čínská Goji patří mezi klenoty tradiční čínské medicíny.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.