+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Erba Lachema

Klíčová slova: Erba, lachema, močová analýza, klinická biochemie

E-mail: diagnostics@lachema.com

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2012

Popis: Erba Lachema s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem přípravků pro močovou analýzu, klinickou biochemii a mikrobiologii. Mezi stěžejní výrobky patří močové analyzátory, močové readery, testovací proužky, biochemické analyzátory, hematologické analyzátory, imunologické analyzátory a další laboratorní přístroje.

Web: www.erbalachema.com

Další související informace

Ezus - Moderní účetnictví, elektronický podpis

Účetnictví, elektronické služby, finanční analýza, – Nabízím moderní způsob vedení účetnictví, které je provázáno se současnými elektronickými službami. Zprostředkovávám elektronický podpis pro jednodušší pohyb v ekonomickém prostředí. Provádím finanční analýzu podnikání firem i živnostníků.

Klinická psychologie

Klinická psychologie Praha, Neurorehabilitace – Klinická psychologie, neurorehabilitace, psychoterapie - nejen na to se zaměřuje naše ambulance, která vychází z více než 21leté tradice našeho celostního pohledu na člověka a jeho zdraví. Klinická psychologie Praha, Neurorehabilitace.

Magic Eye

aura, zážitek blízké smrti, klinická smrt – Naučte se vidět auru a plně tohle vidění využijte ve svém životě. Jak je to se smrtí? Existují posmrtný život? Věříte v minulé životy? a těchto stránkách se budu rozepisovat o své poznatky ze spirituální oblasti, z oblasti parapsychologie a vědy napřirozených jevů.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.