+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Erba Lachema

Klíčová slova: Erba, lachema, močová analýza, klinická biochemie

E-mail: diagnostics@lachema.com

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2012

Popis: Erba Lachema s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem přípravků pro močovou analýzu, klinickou biochemii a mikrobiologii. Mezi stěžejní výrobky patří močové analyzátory, močové readery, testovací proužky, biochemické analyzátory, hematologické analyzátory, imunologické analyzátory a další laboratorní přístroje.

Web: www.erbalachema.com

Další související informace

Finanční analýza firmy

analýza, finance, firmy – Web věnující se finančním analýzám firem. Finanční analýzou podniku rozumíme rozbor jeho finanční situace v daném časovém měřítku. Dozvíte se jak připravit finanční analýzu, rozdíl mezi interní a externí, kroky jak na to pomohou nejen začínajícím podnikatelům.

SEO rozbor webu, SEO analýza webu, SEO audit webu

SEO rozbor, SEO analýza, zvýšení návštěvnosti webu – Optimalizace pro vyhledávače je jednou ze základních technik zvýšení návštěvnosti webu. Správné technické řešení, obsah a struktura webových stránek - to jsou jen některé faktory ovlivňující hodnocení vašeho webu z pohledu vyhledávačů. Zjistěte, jak na tom vaše stránky jsou. SEO analýza odhalí nedostatky a přinese doporučení pro jejich nápravu.

Načítání trvalo 2.8399 sekund.