+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ERKA Kovový nábytek

Klíčová slova: kovové skříně, kovové skříňky, kovové regály

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2008

Popis: Výroba patentovaného kovového nábytku ERKA. Kovový stavebnicový systém - kovové skříně, kovové skříňky a kovové regály lze jednoduše spojovat a kompletovat do individuálních řešení. Výrobky ERKA se vyznačují ergonomickým designem, inteligentní konstrukcí a jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí v té nejvyšší kvalitě.

Web: www.erka-metal.com

Další související informace

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Syrové Torty

Syrové torty – Podle přání vyrábím sýrové dorty se zabezpečením dovozu / doručení / v rámci celého Slovenska,i Čech. Nejlevnější cena 11 eur / kg.Podle přání vyrábím sýrové dorty se zabezpečením dovozu / doručení / v rámci celého Slovenska,i Čech. Nejlevnější cena 11 eur / kg

Načítání trvalo 0.1994 sekund.