+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ERKA Kovový nábytek

Klíčová slova: kovové skříně, kovové skříňky, kovové regály

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2008

Popis: Výroba patentovaného kovového nábytku ERKA. Kovový stavebnicový systém - kovové skříně, kovové skříňky a kovové regály lze jednoduše spojovat a kompletovat do individuálních řešení. Výrobky ERKA se vyznačují ergonomickým designem, inteligentní konstrukcí a jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí v té nejvyšší kvalitě.

Web: www.erka-metal.com

Další související informace

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Tesařství pokrývačství

Tesařství, pokrývačství,krovy, střechy, vazby domu – Naše firma provádí tesařství, pokrývačství, vazby domů, krovy, výstavbu nových střech, opravu a rekonstrukci stávajících střech. Dodáme stavební řezivo všech rozměrů do délky dle požadavku zákazníka. Dodané řezivo Vám naimpregnujeme proti houbám, plísním a dřevokazným škůdcům. Impregnace je prováděná máčením řeziva v impregnační vaně.

Regálové systémy - Nedcon

regály, regálové systémy, regál, kovové regály – Navrhujeme a dodáváme průmyslové regálové systémy, které odpovídají evropským normám. Dbáme na přísné dodržování kvality v průběhu celého procesu – od úvodní konzultace, přes projektovou fázi až po instalaci. Garantujeme prvotřídní kvalitu našich výrobků a poskytujeme profesionální zákaznický servis a bezpečnostní kontroly. Dodáváme  paletové regály, řadové a spádové paletové regály, vjezdové regály, opláštěné konstrukce, policové regály, vložená podlaží, konzolové a velkopolicové regály, regály Miniload a systémy na skladování závěsných oděvů.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.