+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ERKA Kovový nábytek

Klíčová slova: kovové skříně, kovové skříňky, kovové regály

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2008

Popis: Výroba patentovaného kovového nábytku ERKA. Kovový stavebnicový systém - kovové skříně, kovové skříňky a kovové regály lze jednoduše spojovat a kompletovat do individuálních řešení. Výrobky ERKA se vyznačují ergonomickým designem, inteligentní konstrukcí a jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí v té nejvyšší kvalitě.

Web: www.erka-metal.com

Další související informace

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Nábytek Žďár nad Sázavou

výroba, kuchyně, nábytek, – výroba kuchyní, nábytku, vestavěných skříní, ložnic a dětských pokojů. Navhrneme a vyrobíme Vám kancelářský nábytek a vybavení ubytovacích a sportovních zařízení na míru. výroba kuchyní, nábytku, vestavěných skříní, ložnic a dětských pokojů. Navhrneme a vyrobíme Vám kancelářský nábytek a vybavení ubytovacích a sportovních zařízení na míru.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.