+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Euro SITEX, s.r.o. - Plet

Klíčová slova: průmyslová síta, sítě proti hmyzu, děrovaný plech

E-mail: eurositex@eurositex.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2011

Popis: Náš sortiment tvoří produkty - pletivo, průmyslová síta, technické tkaniny, perforované materiály, laboratorní síta, dopravní pásy, sítě proti hmyzu, děrovaný plech, ocelové rošty... Naše společnost je výrobcem a ne jen prodejcem. Garantujeme vysokou kvalitu za vyjímečné ceny.

Web: www.eurositex.cz

Další související informace

SPÁČIL ŽALUZIE

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu – Prodej, montáž a servis horizontálních, vertikálních, interiérových i venkovních žaluzií, látkových a předokenních rolet, sítí proti hmyzu a markýz.Doprava a zaměření zdarma. Vojejte na tel. číslo 773 987 321

Opravy a servis oken

Opravy oken, servis oken, sítě proti hmyzu, – Nabízíme opravy a servis oken a dveří , střešních oken či zimních zahrad. Dále poskytujeme veškeré příslušenství s tímto související (parapety, stínící technika, sítě proti hmyzu). Okny se zabýváme již od roku 1994.

Sun Technology - žaluzie

žaluzie, markýzy, rolety, sítě proti hmyzu – Interiérové žaluzie, venkovní žaluzie, montujeme žaluzie vertikální i horizontální. Rolety, předokení rolety, proti obtížnému hmyzu nabízíme montáž sítí proti hmyzu. Pro obchody a restaurace nabízíme montáž markýz. Markýzy nabízíme v mnoha tvarech a velikostech.

Načítání trvalo 3.2662 sekund.