+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EUROBARGE

Klíčová slova: Výroba lodí, výroba hausbótů, obytné lodě, hausbót

E-mail: ivo@eurobarge.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2010

Popis: Společnost Eurobarge s.r.o. se zabývá výrobou celoocelových obytných motorových lodí a hausbótů, které jsou určené pro plavbu ve vnitrozemí a při pobřeží. Společnost Eurobarge s.r.o. se zabývá výrobou celoocelových obytných motorových lodí a hausbótů, které jsou určené pro plavbu ve vnitrozemí a při pobřeží.

Web: www.eurobarge.cz/cs

Další související informace

Dovolená na lodi

dovolená, plavba, plavby, lodě, loď, lodí, prodej, – Dovolenanalodi.cz – nabízíme plavby s kapitánem, okružní plavby, pronájem lodí on-line a také prodej plachetnic HUNTER. Do nabídky také patří prodej lodního příslušenství a vybavení pro vodní sporty a potápění. Zajistíme soudní odhady lodí, technické prohlídky a také pojištění. Patříme k nejkušenějším firmám v oboru s tradicí od roku 1989.

Výroba www stránok Subjec

výroba www stránok, eshop, grafika, flash, webdsei – Výroba na mieru šitých www stránok, elektronických obchodov a internetových aplikácií. Grafické návrhy, webdesign, reklamné banery, flashové bannery, tvorna loga. Servis výpočtovej techniky, profilaktika počítačov, správa sietí.

Nitrametal SK, s.r.o.

autodoprava, doprava, žeriav, kontajnery, výroba – Výroba a montáž konštrukcíí, kontajnerov, zámočnícke práce, nákladná doprava, práce s autožeriavom LIEBHERR 35t, prenájom betón pumpy Putzmeister, preprava betónu autodomiešavač T-815 5 m3. Nitrametal SK, s.r.o.

Načítání trvalo 0.0666 sekund.