+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EUTECH a.s.

Klíčová slova: kovýroba, kovoobrábění, soustružení

E-mail: eutech@eutech.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2010

Popis: Mezi hlavní činnosti patří kovovýroba: třískové obrábění kovů, soustružení, frézování, broušení, řezání závitů. Specializujeme se na výrobu dílů pro jemnou mechaniku z automatové oceli a barevných kovů. Dále pronajímáme nebytové, výrobní, skladové a kancelářské prostory. Prodáváme hodiny, budíky, barometry a meteorologické stanice.

Web: www.eutech.cz

Další související informace

Obrábění kovů-Nástrojárna

Kovoobrábění, frézování, soustružení, nástrojárna – Kovoobrábění Jan Roubík - obrábění kovů a plastů. Třískové obrábění nástrojové a konstrukční oceli, nerezu, hliníku, mědi, mosazi a plastu: Soustružení, frézování, broušení, řezání, vrtání, ... Nástrojárna - výroba nástrojů a přípravků: Svařovací přípravky, lisovací a ohýbací přípravky, montážní přípravky, měřící přípravky a kontrolní šablony. Naši službu Obnova/Renovace k opravám poškozených součástí využívají provozovatelé a opraváři zemědělských, stavebních a těžebních strojů a nákladních automobilů.

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Nejlevnější plyn

zemní plyn, dodavatelé zemního plynu, plyn, poro – Pro většinu lidí je při volbě zdroje energie pro vytápění stále nejdůležitější ekonomické kritérium. Je zřejmé, že různé systémy mají své výhody i nevýhody, ale částka, která nás na faktuře nakonec čeká, je jedním z rozhodujících argumentů.

Načítání trvalo 0.0702 sekund.