+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EXPO, IGC GROUP, s.r.o.

Klíčová slova: výstavy, expozice, veletrhy, interiéry, kongresy

E-mail: info@expoblovice.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Realizace atypických a často i konstrukčně složitých staveb expozic na veletrzích a výstavách v tuzemsku i zahraničí. Zakázková výroba interiérů. Expo Blovice realizuje výstavní expozice po celém světě jak pro tuzemské, tak pro zahraniční zadavatele. Úspěšně zajišťuje i oficiální účasti České republiky na zahraničních výstavách.

Web: www.expoblovice.cz

Další související informace

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Tesařství pokrývačství

Tesařství, pokrývačství,krovy, střechy, vazby domu – Naše firma provádí tesařství, pokrývačství, vazby domů, krovy, výstavbu nových střech, opravu a rekonstrukci stávajících střech. Dodáme stavební řezivo všech rozměrů do délky dle požadavku zákazníka. Dodané řezivo Vám naimpregnujeme proti houbám, plísním a dřevokazným škůdcům. Impregnace je prováděná máčením řeziva v impregnační vaně.

Janošík okna, dveře

špaletová okna, historická okna, kastlová okna – Firma s dlouholetou tradicí a již 20 let působíme na popředí českého trhu ve výrově dřevěných oken a dveří. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěná eurookna, špaletová okna, vchodové dveře, balkonové dveře, ...

Načítání trvalo 0.1424 sekund.