+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EXPO, IGC GROUP, s.r.o.

Klíčová slova: výstavy, expozice, veletrhy, interiéry, kongresy

E-mail: info@expoblovice.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Realizace atypických a často i konstrukčně složitých staveb expozic na veletrzích a výstavách v tuzemsku i zahraničí. Zakázková výroba interiérů. Expo Blovice realizuje výstavní expozice po celém světě jak pro tuzemské, tak pro zahraniční zadavatele. Úspěšně zajišťuje i oficiální účasti České republiky na zahraničních výstavách.

Web: www.expoblovice.cz

Další související informace

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

Prodej pelet z pilin

peletky z pilin,peletky ze slámy,podestýlka,výroba – Firokrpa s.r.o. - Výroba a prodej peletek z pilin a slámy a podestýlek pro domácí chovnou zvěř (králíky, morčata, křečky atd.). Podestýlka je z přírodnho materiálu, vysoce savá, bezprašná a absorbuje pachy.

ZOD Delta Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák, tlumič, Desta, mléko – Vyrábíme hydraulický zvedák 5t, 8t, 12t, tlumiče. Dále nabízíme opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Načítání trvalo 0.1485 sekund.