+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Farbo.cz Nábytek na míru

Klíčová slova: Kuchyně, nábytek, lakýrník, stoly, židle, postele

E-mail: info@farbo.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2009

Popis: Vestavěné skříně, kuchyně na míru, nábytek na zakázku, židle, stoly a postele. Malířské a lakýrnické práce. Plovoucí podlahy. Lepení ozdobných profilů a rozet. Kuchyně a vestavěný nábytek na míru. Rekonstrukce bytových interiérů.

Web: www.farbo.cz

Další související informace

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek, židle, křesla, lavice, lehátka – V našem sortimentu zahradního nábytku najdete židle, křesla, lavice, lehátka, stoly, altány, deštník a doplňky na zahradu v široké škále dřevin exotických i evropských, nerez i umělý ratan. Značky Westminster a Alexander Rose patří mezi přední výrobce zahradního nábytku na světě.

TPV-interier

truhlářství, nábytek, kuchyně, vestavěné skříně – irma TPV-INTERIER se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme především kancelářský a hotelový nábytek, dětský nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, obývací pokoje. Mimo jiné navrhujeme komplexní řešení a design interiérů u komerčních i nekomerčních prostor. Zajišťujeme vybavení provozoven, penzionů a hotelů. Spolupracujeme s vybranými architekty a stavebními firmami.

Doppler CZ - deštníky, slunečníky, zahradní nábytek

zahradní, nábytek, deštníky, slunečníky, polstry, – Firma Doppler CZ je výrobcem zahradního nábytku z hliníku, ocele, ratanu i dřeva. Vybrat si můžete i z širokého sortimentu slunečníků, deštníků a kvalitních polstrů na zahradní nábytek. Dále nabízí také velké množství příslušenství a doplňků.

Načítání trvalo 0.0686 sekund.