+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Festo Czech Republic

Klíčová slova: průmyslová automatizace, pneumatické pohony

E-mail: prodej@festo.com

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2011

Popis: Moderní podnikání potřebuje moderní technologie. Pneumatické pohony i elektrické pohony Festo to je kvalita a spolehlivost, kterou už znají statisíce zákazníků. Ventily jsou věci, na kterých se šetřit nevyplácí. Zkuste elektrické pohony Festo.

Web: www.festo.cz

Další související informace

Zámečnická výroba

konstrukce, ohýbané profily, průmyslová okna, – Naše společnost se specializuje na zámečnickou výrobu z oceli a hliníku s možností výroby a montáže po celé ČR. Mezi nabízené produkty patří konstrukce, ohýbané profily, průmyslová okna, markýzy, skleníky a další zámečnické výrobky.

Dewalt nářadí

aku nářadí, pneumatické nářadí, – Kompletní sortiment nářadí Dewalt. Profesionální ruční nářadí, aku nářadí i pneumatické nářadí a dílenské vybavení s celosvětovou tradicí. DEWALT - založeno 1920. aku nářadí, pneumatické nářadí, DEWALT - založeno

Elektrické a pneumatické

Nabízíme vysoce výkonné elektrické a pneumatické – Nabízíme vysoce výkonné elektrické a pneumatické nářadí. - elektrické vrtačky, příklepové vrtačky, aku nářadí, brusky, pily, horní frézky, hoblíky, horkovzdušné pistole, tlakové myčky, vysavče, utahováky.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.