+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filkom s.r.o. filtry filt

Klíčová slova: filtry, filtrační zařízení, filtrační elementy,

E-mail: filkom@filkom.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2009

Popis: Filkom s.r.o. je přední český výrobce filtrů, filtračních elementů a filtračních zařízení. Dodáváme vzduchové filtry, plynové filtry, olejové filtry, kapalinové filtry,speciální filtry a separátory pro širokou škálu průmyslových odvětví.

Web: www.filkom.cz

Další související informace

Gastro technika a gastro zařízení

gastronomie, gastro technika, gastro zařízení, – Internetový obchod holeček a syn se zaměřením na prodej zboží: gastro technika a gastro zařízení, vybavení restaurací a kuchyní, gastro-inventář, sklo a porcelán, hygienický program, HACCP a další.

Prodej autodílů, doplňky, tažné zařízení

autodíly, doplňky, tažné zařízení, náhradní díly – Naše firma se věnuje malo i velkoobchodnímu prodeji náhradních dílů a příslušenství pro nákladní, dodávková i osobní vozidla a jejich přívěsná vozidla.

Zámek Potštejn v Potštejně

Zámek Potštejn,ubytování v Potštejně ,ubytovani, – Zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Nově zrekonstruovaný barokní zámek rodinného stylu z 18. století Vám nabízí ubytování pro 18 osob v nadstandardně vybavených zámeckých pokojích a luxusních apartmá. Zámecký hotel je svou nevšední atmosférou určen milovníkům romantiky, firmám, ale i rodinám s dětmi. Pořádáme kongresy, školení i firemní večírky až pro 150 osob. Finská sauna, ajurvédské masáže a soukromé večeře v zámeckém salónku. Možnost využití soukromých prohlídek zámku, sklepení, zámecké kavárny s dětskou hernou či přilehlého parku v anglickém stylu. Ubytování na zámku je nezapomenutelný zážitek.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.