+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filkom s.r.o. filtry filt

Klíčová slova: filtry, filtrační zařízení, filtrační elementy,

E-mail: filkom@filkom.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2009

Popis: Filkom s.r.o. je přední český výrobce filtrů, filtračních elementů a filtračních zařízení. Dodáváme vzduchové filtry, plynové filtry, olejové filtry, kapalinové filtry,speciální filtry a separátory pro širokou škálu průmyslových odvětví.

Web: www.filkom.cz

Další související informace

LepšíVoda.cz

Filtrační konvice, filtry, filtrační patrony, voda – Nabízíme filtrační konvice, filtrační patrony, filtry a další filtrační techniky. Široký sortiment a zboží mnoha značek. Vše k filtraci vodovodní vody na jednom mítě. LepšíVoda.cz - Voda, která je lepší nejen svou chutí.

Prodej autodílů, doplňky, tažné zařízení

autodíly, doplňky, tažné zařízení, náhradní díly – Naše firma se věnuje malo i velkoobchodnímu prodeji náhradních dílů a příslušenství pro nákladní, dodávková i osobní vozidla a jejich přívěsná vozidla.

Revize plynových zařízení

Revize plynových zařízení, revize plynové kotelny – Revize plynových zařízení, plynové kotelny – údržba, opravy i zajištění provozu, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Opravy a servis regulátorů tlaku plynu a plynových kotlů PROTHERM. Revize plynových zařízení a montáž průmyslových plynovodů.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.