+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fill-Pack s.r.o. - Obaly

Klíčová slova: Obal, Obaly, obalové materiály, fólie, pěna,balení

E-mail: zdenek.glovan@fillpack.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Firma Fill-pack s.r.o. se zabývá výrobou a vývojem obalů a obalových materiálů. Náš podnik se zaměřuje zejména na automobilový, elektrotechnický a potravinářský průmysl Na požádání a dodání vzorku výrobku Vám naše vývojové středisko vyrobí obal přímo na míru. Komplexní výroba a vývoj obalu. Nabízíme a vyrábíme výrobky : Karton - kartonové krabice, proklady, rohové prvky Kartonplast - Krabice a výseky , proložky , proklady, desky a bedny EPP - extrudovaný polypropylen - Přepravky , proložky speciální boxy a laminace PE Pěna - Tvarovky - stratocell - polylam - nopaplank - monapack HDPE- LDPE- sáčky, pytle , fólie - vlastní potisk , bublinkové fólie

Web: www.fillpack.cz

Další související informace

Papírové tašky Obalpop

Obalpap, papírové tašky, obaly, polygrafické práce – Hlavní naplní naší firmy je výroba papírových tašek a kartónových obalů na láhve. Nabízíme Vám široké spektrum vlastních produktů, rovněž zajišťujeme i výrobu luxusních papírových tašek na zakázku, včetně jejich potisku.

Páskovačky ATS

páskovač, páskovačka,obal, páska, folie, balení – Páskovací stoje ATS pro páskování delikátních produktů. Páskovačky balí delikátní produkty jako jsou tiskoviny, ovoce, papír, peníze, potraviny pro které je vhodná potištěná papírová páska nebo fóliová páska.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.