+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fischbach-miller - vlasy

Klíčová slova: vlasy, vlasové sety, predlžovanie vlasov

E-mail: rdk@fischbach-miller.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2011

Popis: Firma Fischbach+Miller s.r.o sa špecializuje na spracovávanie vlasov všetkého druhu. Nové vlasy z umelých vlákien a výrobkov z nich. Jedná sa o Parochne a vlasové sety z umelých ako aj prírodných vlasov.

Web: www.fischbach-miller.sk

Další související informace

Zelený slon - prodej golf

golf, golfové sety, golfové bagy, puttery – Golfový e-shop nabízí vybavení pro golf značek Callaway, Titleist, Ping, Footjoy, Taylor Made, Nike Golf, Tommy Hilfiger, Wilson, Odysey. Najdete u nás sety, železa, dřeva, hybridy, wedge, bagy, obuv, puttery, oblečeni, míčky a další příslušenství.

Micro rings vlasy

clip in vlasy, clip-in vlasy, clip in, easy loop – 100% lidské vlasy Evropského typu. Pro fanynky metody Micro Ring, máme novinku a jisté odlehčení práce. Vlásky již vložené do micro ringu (který je vyplněn keratinem) s provlékátkem, připraveny na prodloužení.

Micro rings vlasy

clip in vlasy, clip-in vlasy, clip in, easy loop – Metoda Clip-in je k vašim vlasům šetrná – prameny vlasů se upevňují pomocí malých sponek. Clip in vlasy - nejvyšší kvalita remy.Ringy jsou připevněny na jednotlivých pramenech a vlasy do ringu provléknete.

Načítání trvalo 2.7700 sekund.