+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fischbach-miller - vlasy

Klíčová slova: vlasy, vlasové sety, predlžovanie vlasov

E-mail: rdk@fischbach-miller.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2011

Popis: Firma Fischbach+Miller s.r.o sa špecializuje na spracovávanie vlasov všetkého druhu. Nové vlasy z umelých vlákien a výrobkov z nich. Jedná sa o Parochne a vlasové sety z umelých ako aj prírodných vlasov.

Web: www.fischbach-miller.sk

Další související informace

Italská vlasová kosmetika

vlasy, vlasová kosmetika, přípravky na vlasy, účes – Internetový obchod s bohatým sortimentem přípravků na vlasy a vlasové kosmetiky. Perfektní styling, vlasové masky, výživy, šampony pro zvětšení objemu a to nejlepší z italské vlasové kosmetiky. Vážíme si našich zákazníků, proto nabízíme poradenské služby a produty za příjemné ceny.

Predlzovanie vlasov

predlzovanie vlasov, predlžovanie vlasov – Predlžovanie vlasov – najlepšie ceny! Krásne, dlhé a husté vlasy už nie sú len otázkou genetiky. V súčasnej dobe na trhu existuje mnoho systémov a spôsobov predlžovania a zahusťovania vlasov.

Clip in levně

clip in, vlasy, prodloužené – Toužila jste vždy po krásných dlouhých vlasech? Vaše vlasy jsou však příliš jemné nebo rostou pomalu? S novou metodou clip-in si svůj sen můžete splnit. Využijte široké nabídky pravých vlasů, které stačí jednoduše připnout, aniž by kdokoliv poznal, že se nejedná o Vaše vlastní.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.