+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fischbach-miller - vlasy

Klíčová slova: vlasy, vlasové sety, predlžovanie vlasov

E-mail: rdk@fischbach-miller.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2011

Popis: Firma Fischbach+Miller s.r.o sa špecializuje na spracovávanie vlasov všetkého druhu. Nové vlasy z umelých vlákien a výrobkov z nich. Jedná sa o Parochne a vlasové sety z umelých ako aj prírodných vlasov.

Web: www.fischbach-miller.sk

Další související informace

Vlasy ve spreji

řídké vlasy, jemné vlasy, Mane zesilovač vlasů, – Prodej řady výrobků Mane pro okamžité zahuštění vlasů: Mane vlasový zesilovač, Mane vlasová vlákna, Mane šampon, Mane kondicionér. Oficiální distributor výrobků Mane - zaručená kvalita. Výhodné akce a slevy pro stálé zákazníky. Rychlé odeslání - všechno zboží na skladě - a široká možnost platebních metod.

Rast vlasov

rast vlasov, šampón na rast vlasov – Ako urýchliť rast vlasov? Nevhodné stravovanie, zmeny ročných období a najmä stres spôsobujú, že nám vlasy vypadávajú a vyzerajú nezdravo. Existuje šampón na rast vlasov? Vyskúšajte prípravky na rast vlasov.

Spago - prodej kosmetiky

kosmetika, gerards, thalaspa, suda, sueda, vlasy, – GERARDS Italská přírodní kosmetika Gerards – to je komplex SPA péče o pokožku obličeje a těla pro salony, hotely, lázně, profesionální i domácí ošetření. Orientuje se pouze na přírodní rostlinné přísady a patentované technologie. K dnešnímu dni činí více než 360 druhů produktů, 60 procedur na obličej a tělo. SÜDA Německá profesionální značka na pedikúru a manikúru. Zajišťujeme svým zákazníkům nejlepší kvalitu, díky tomu jsme se stali členy podologické společnosti. Toto ocenění získala během let vývoje a zkušeností v oblasti podologie a podiatrie. Spojením dvou silných značek IONTO COMED a SÜDA můžeme, nabídnou široký sortiment kosmeticky, přístroje na suchou i mokrou pedikúru, vybavení salonů. THALASPA Francouzská přírodní kosmetika z oceánu. Vyrábí produkty k péči o tělo a obličej pro používání v centrech thalasoterapie, balneoterapie, kosmetických salonech a lékařských centrech. Přípravky jsou vyráběny s použitím mikronizovaných mořských řas, bahna a minerálů získávaných z vody čistého světového oceánu na západním pobřeží Francie, v provincii Bretaň.

Načítání trvalo 2.7507 sekund.