+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FLÍDR - stroje na omílání

Klíčová slova: omílání, omílací stroje, kooperace omílání, flídr

E-mail: registrace@develox.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2012

Popis: Nabízíme omílání jako univerzální metodu pro úpravu povrchu dílců. Zároveň poskytujeme poradenství při využití této technologie. Výroba a prodej omílacích strojů, včetně uvedení do provozu a zaškolení obsluhy.

Web: www.omilani.cz









Další související informace

Vybaveniprouklid.cz

Úklidová chemie a stroje, úklid, čistění – Internetový obchod Vybaveniprouklid.cz nabízí svým zákazníkům jak firmám tak institucím i domácnostem kvalitní čisticí a úklidové stroje a úklidovou techniku. Mezi tyto stroje patří mycí stroje, vysavače s vysokým výkonem, vodní a robotické vysavače a také tlakové a jednokotoučové stroje, extraktory. Zárukou kvality těchto produktů jsou přední výrobci. Pokud vás na našich stránkách zaujala spíše autokosmetika tak věřte, že vám nabízíme jen kvalitní auto šampony, aktivní pěny a jiné odstraňovače nečistot. Nedílnou součástí naší nabídky je také hygienický program, který nabízí sortiment jako toaletní papíry, papírové ručníky, zásobníky, pytle. Ovšem nesmíme, zapomenou, že úklidová chemie Sucitesa, které jsme výhradní distributor pro ČR má výsadní postavení v naší nabídce. Pod pojmem úklidová chemie se skrývají prostředky jako čističe skel, leštidla na dřevo, vosky, odmaštovače a univerzální čisticí přípravky. Vybaveniprouklid.cz vám přeje příjemné nakupování. Všechna používaná chemie má zákonem předepsané technické a bezpečnostní listy, návody a to vše samozřejmě v čekém jazyce. Samozřejmostí je schválení pro použití v rámci celé Evropské unie. Veškeré produkty jsou baleny v kvalitních obalech. Vesměs se jedná o koncentráty, které vám přinášejí maximalizaci zisků a úspory při použití úklidové a čistící chemie. Přesvědčíme Vás, že i vaše mastnota se dá lehce odstranit nebo také, že desinfekce na toaletu či podlahy nemusí vždy nevábně zapáchat.

Karel Souček šicí stroje,

šicí stroje, příslušenství, Janome, Brother, Lada – Zásilkový prodej šicích strojů a příslušenství značek Janome, Brother, Lada, Veronica, Pfaff, Zetina, Husqvarna. Dále nabízíme mazací oleje, čistící prostředky na mechaniku šicích strojů, patky a jehly.

Čistící technika

čistící stroje, čistící zařízení, vysavače. – Nabízíme profesionální čistící techniku. Kromě prodeje v našem eshopu nabízíme i půjčovnu profesionální čistící techniky, jako jsou profesionální vysavače či parní čističe.

Načítání trvalo 0.1064 sekund.