+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FLÍDR - stroje na omílání

Klíčová slova: omílání, omílací stroje, kooperace omílání, flídr

E-mail: registrace@develox.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2012

Popis: Nabízíme omílání jako univerzální metodu pro úpravu povrchu dílců. Zároveň poskytujeme poradenství při využití této technologie. Výroba a prodej omílacích strojů, včetně uvedení do provozu a zaškolení obsluhy.

Web: www.omilani.cz

Další související informace

OK blog, blog OK business

šicí stroje, overlocky, elektro, marketing, foto – OK blog je blog o společnosti OK business, s.r.o., a všech jejích aktivitách, které vyvíjí. V OK blogu najdete články na téma šicí stroje, overlocky, neziskové organizace, průzkumy trhu, marketing, internetové obchody, akce a slevy, a další.

MINGAU - stavební stroje

Stavební stroje, PAUS, půjčovna, servis – Prodej nových stavebních strojů PAUS, prodej použitých stavebních strojů, bazar stavebních strojů. Provozujeme půjčovnu stavebních strojů a provádíme veškerý servis.

Čistící technika a příslu

vysavače, parní čističe, podlahové mycí stroje, za – Jsme malou rodinnou firmou, zakládající si na tom, že jsme schopni dodat Vám kvalitní zboží za přijatelnou cenu a udržovat si k Vám osobní přístup. Dodáváme jak koncovým uživatelům, tak i velkobchodně dalším prodejcům. Dovážíme především čistící techniku a související zboží hlavně od italských, ale i britských, německých, slovinských a tureckých výrobců s ověřenou kvalitou. Zastupujeme přímo následující značky: TMB, Somex, Kerstar, Euroself, Polti, Solo, Nova, TSM, Turboclean, Mazzoni, TAB, RT, ATIB, BRG, UBS, TRUVOX, MACRO a dále další značky od přímých dovozců. Po letech zkušeností v tomto oboru ručíme za to, co jsme schopni Vám doporučit. Kromě prodeje provádíme i servis nejen značek, které dodáváme, ale i techniky jiných výrobců.

Načítání trvalo 2.9781 sekund.