+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FORM Interiéry

Klíčová slova: návrhy interiérů, interiér, moderní interiér

E-mail: interiery@forminteriery.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2009

Popis: FORM Interiéry navrhnou a dodají atypické interiéry komerčních i veřejných budov, a také zajišťují vybavení bytových interiérů od návrhu až po realizaci. Firma má vlastní truhlářskou výrobu a poskytuje tak kvalitní český nábytek.

Web: www.forminteriery.cz/

Další související informace

Návrhy interiérů - Adami

interier design, návrhy interiérů – Adami design se zaměřuje na poskytování služby bytového architekta. Naše 3D barevné návrhy interiérů Vám zpříjemní rozhodování o prostoru Vašeho domova a nabízí nevšední a jedinečné řešení interier designu s prvky nejmodernějších světových trendů.

Marek Křída

Návrhy interiéru, vizualizace – * Návrhy dispozičního, materiálového a barevného řešení interiérů. * Vizualizace s možností zasazení 3D modelu do fotografie. * Řešení konstrukce nábytku. * Tvorba knihovních prvků / 3D modelů v různých formátech. * Tvorba výkresové dokumentace. * Zprostřetkování zakázkové výroby.

Stavební firma Palazzio.cz

stavební firma, návrhy interiérů, rekonstrukce dom – Stavební firma Palazzio.cz přináší nadstandardní péči v poskytování stavebních a architektonických služeb i pro tu nejnáročnější klientelu. Za asistence nejkvalitnějších specialistů, provádíme návrhy interiérů, návrhy koupelen, rekonstrukce domů, rekonstrukce bytů. V naší nabídce také najdete luxusní nábytek od světoznámých značek jako Villeroy&Boch, Alape. Vám i celé vaší rodině se věnuje Váš osobní poradce, který zkoumá Vaše přání a potřeby a snaží se jim maximálně porozumět a nabídnout Vám to nejlepší řešení.

Načítání trvalo 0.0882 sekund.