+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FORM Interiéry

Klíčová slova: návrhy interiérů, interiér, moderní interiér

E-mail: interiery@forminteriery.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2009

Popis: FORM Interiéry navrhnou a dodají atypické interiéry komerčních i veřejných budov, a také zajišťují vybavení bytových interiérů od návrhu až po realizaci. Firma má vlastní truhlářskou výrobu a poskytuje tak kvalitní český nábytek.

Web: www.forminteriery.cz/

Další související informace

Home Staging

návrhy interiérů, intererový designér, – Zpracování designových návrhů a podpora realizace v oblasti designového návrhářství a to v projektech komerčního i rezidenčního charakteru. Poskytujeme službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její prezentace na realitním trhu. Provozujeme vlastní Akademii Home Stagingu, školicí systém zaměřený na vzdělávání a profesionalizaci designérů a konzultantů Home Stagingu. Zde nabízíme v rámci rekvalifikace akreditovaný kurz Interiérový designér/ka.

Fabon atelier - originální návrhy interiérů

návrhy interiérů, interiéry – Fabon ateliér nabízí návrhy interiérů bytů, rodinných domů, komerčních prostor, firem a kanceláří. Návrhy bytových a komerčních interiérů, 2D projektové studie a 3D vizualizace.

Aretti

zakázkové interiéry, návrhy interiérů, interiér – Specializujeme se na dokončování interiérů hrubých staveb, rekonstrukce a realizace bytových interiérů na klíč, zakázkovou výrobu nábytku na míru. Nabízíme komplexní služby pro Váš interiér. Vše na jednom místě a od jednoho dodavatele. Od návrhu interiéru přes rekonstrukci bytu a vlastní zakázkovou výrobu nábytku až po dekorování interiéru. Vše co očekáváte je u nás samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.