+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FORUM SYSTÉMY spol. s r.o.

Klíčová slova: stany, velkostany, party stany, pergoly, markyzy, haly

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2007

Popis: Výroba, prodej, pronájem - stany, party stany, haly, sklady, přístřešky, speciální zastřešení, markýzy, clony, textilní a membránová architektura. Výroba - autoplachty, reklamní poutače, grafika. Služby - catering, lety balonem, zajištění společenských akcí.

Web: www.velkostany.cz

Další související informace

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Tesařství pokrývačství

Tesařství, pokrývačství,krovy, střechy, vazby domu – Naše firma provádí tesařství, pokrývačství, vazby domů, krovy, výstavbu nových střech, opravu a rekonstrukci stávajících střech. Dodáme stavební řezivo všech rozměrů do délky dle požadavku zákazníka. Dodané řezivo Vám naimpregnujeme proti houbám, plísním a dřevokazným škůdcům. Impregnace je prováděná máčením řeziva v impregnační vaně.

Výroba dřevěných násad

výroba dřevěných násad,hrábě,prodej nářadí,krmiva – Firma se zabývá výrobou dřevěných násad a hrábí, velkoobchodním prodejem násad, nářadí a kartáčnických výrobků, prodejem ochranných pomůcek a maloobchodním prodejem nářadí a krmiv pro hospodářská a domácí zvířata.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.