+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FRESO comp., s.r.o.

Klíčová slova: kovoobrábění, zámečnictví, kování, kovářství, CNC

E-mail: freso.studenka@fresocomp.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2009

Popis: Hlavní činností kovoobráběčské a zámečnické firmy je výroba a prodej dílů a náhradních dílů pro kolejová vozidla a lokomotivy. Dílce jsou vyráběny třískovým obráběním, svařováním a válcováním závitů. Jsou sestaveny z výkovků odlitků a výpalků.

Web: www.fresocomp.cz

Další související informace

CEE Machines

obráběcí, tvářecí, stroje, průmysl, cnc, frézka – Jiný pohled na obchod s obráběcími a tvářecími stroji. Zabýváme se prodejem obráběcích center, soustruhů, frézek, lisů, hoblovek, vrtaček, elektroerozivních strojů a mnoho dalšího. Navštivte naše stránky a přesvěčte se sami.

Kovovýroba Brázda

kovovýroba, zámečnictví, nerezová výroba, tváření – Kovovýroba a zámečnictví, nerezová výroba, tváření za studena, svařování, třískové obrábění. Firma byla založena v roce 1992 jako firma rodinná a od roku 1993 sídlí ve svých prostorách. Hlavní činnost firmy se zpočátku orientovala na kooperaci tvářených, svařovaných a obráběných dílů pro podniky v ČR. Výrobní zázemí bylo postupně budováno a doplňováno tak, aby firma měla ucelenou výrobní technologii pro kompletní výrobu. Postupem doby se firma začala věnovat i zakázkové výrobě. Výrobní prostory, strojní zařízení a nasbírané zkušenosti nám umožňují v současné době vyrobit z oceli a nerezu prakticky cokoliv.

Načítání trvalo 0.0794 sekund.