+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Future films

Klíčová slova: Výprava filmů a výroba a pronájem rekvizit

E-mail: matejzachata@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2008

Popis: Zajistíme kompletní rekvizitní služby, výprava reklam a filmů, výroba a pronájem rekvizit, vlastni autodoprava a sklad rekvizit. Za tři roky samostatné existence realizováno více než sto reklamních spotů, videoklipů a prezentací.

Web: www.futurefilms.cz

Další související informace

Casa Gelmi - Pronájem sál

pronájem sálu a divadla včetně souvisejících služe – V centru Prahy Vám k pořádání společenských akcí nabízíme pronájem divadelního sálu a přilehlých prostor. Tři sta metrů čtverečních velký pronajímaný prostor je vhodný k pořádání mnoha druhů firemních, společenských i soukromých akcí. Pronajmeme Vám prostory a zajistíme související služby v jedinečném multifunkčním prostoru s atmosférou ze které na vás dýchne historie. V pronajatých prostorách pro Vás zajistíme jakýkoliv druh audiovizuální techniky, stačí když vaše požadavky proberete včas s pracovníky produkce. Pro naše zákazníky jsme ve spolupráci se společností Troja Catering připravili pestrou nabídku Coffee Breaků, firemních obědů, rautů a banketů. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním akcí jako je firemní konference, párty, banket, koktejl, raut, recepce, ochutnávka produktů, oslava narozenin, svatba, divadelní představení.

Futurum realitní kancelář

Byty a domy na prodej, pronájem Zlín, Otrokovice – FUTURUM realitní kancelář nabízí komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí s působností na celém území Zlínského kraje. Specializujeme se na prodej a pronájem bytů ve Zlíně, Otrokovicích a okolí. Prodej rodinných domů, chat, chalup a pozemků na celém území Zlínského kraje. Rychlý prodej a kvalitní servis je pro nás samozřejmostí. Znalecký posudek ke každému prodeji zdarma. Pomáháme s exekucemi a dluhy na nájemném.

Načítání trvalo 0.0844 sekund.