+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Future films

Klíčová slova: Výprava filmů a výroba a pronájem rekvizit

E-mail: matejzachata@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2008

Popis: Zajistíme kompletní rekvizitní služby, výprava reklam a filmů, výroba a pronájem rekvizit, vlastni autodoprava a sklad rekvizit. Za tři roky samostatné existence realizováno více než sto reklamních spotů, videoklipů a prezentací.

Web: www.futurefilms.cz

Další související informace

Detektivní kancelářDETEKO

detektivní kancelář, pronájem GPS a GSM, pátrání – pátrání po dlužnících pátrání po věcech, zcizených technologiích, vozidlech, předmětech leasingu pátrání po důkazech pro soudní řízení sledování osob skryté sledování objektu (střežení) rešerše v archívech (matrika, státní archív) řešíme nepříjemné situace v podnikatelské sféře řešíme mimořádné situace ohrožující život nebo majetek zabýváme se citlivými záležitostmi v soukromém životě zjišťujeme co nejvíce informací o obchodních partnerech zjišťujeme majetkové poměry vašich dlužníků zjistíme, jestli Váš partner navazuje tajně milostné vztahy zajištění úředních listin !!! Působnost v rámci celého území České republiky ale i v zahraničí !!! Pronájem techniky GSM a GPS

Casa Gelmi - Pronájem sál

pronájem sálu a divadla včetně souvisejících služe – V centru Prahy Vám k pořádání společenských akcí nabízíme pronájem divadelního sálu a přilehlých prostor. Tři sta metrů čtverečních velký pronajímaný prostor je vhodný k pořádání mnoha druhů firemních, společenských i soukromých akcí. Pronajmeme Vám prostory a zajistíme související služby v jedinečném multifunkčním prostoru s atmosférou ze které na vás dýchne historie. V pronajatých prostorách pro Vás zajistíme jakýkoliv druh audiovizuální techniky, stačí když vaše požadavky proberete včas s pracovníky produkce. Pro naše zákazníky jsme ve spolupráci se společností Troja Catering připravili pestrou nabídku Coffee Breaků, firemních obědů, rautů a banketů. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním akcí jako je firemní konference, párty, banket, koktejl, raut, recepce, ochutnávka produktů, oslava narozenin, svatba, divadelní představení.

Pronájem mobilní toalety

pronájem a servis mobilních WC – Zajišťujeme pronájem mobilních toalet na koncerty, festivaly i pronájem na stavby. V ceně pronájmu toalet je doprava na místo, instalace, dezinfekce a následně i odvoz. Mobilní oplocení výšky 2 metry a 1 metr, mobilní kovová chodníková zábrana.

Načítání trvalo 3.4172 sekund.