+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gastromenu

Klíčová slova: Gastro express, Pomazánky na chlebíčky, Výroba lah

E-mail: katalog@gastromenu.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2010

Popis: Gastro menu express se zabývá výrobou lahůdkářských a potravinářských výrobků. Vyrábí saláty, aspikové výrobky, chlebíčky, obložené mísy.. Gastro menu express a.s. vaříme pro Vás levně a chutně - u nás si vybere každý.

Web: www.gastromenu.cz/

Další související informace

Kování na dveře

Kování na dveře, zámky do dveří, výroba klíčů – Kování na dveře, zámky do dveří, výroba klíčů, přestavby vložek a visacích zámků. Bezpečnostní kování, zámky, vložky, klíče ( zn. TITAN, VEMAK, IFAM, JMA, GUARD, HOBES, FAB, ROSTEX Vyškov, TOKOZ, KOMAS, BRANO, DORMA, GEZE ).

Ubytování Na Hájence

Ubytování Na Hájence, penzion, ubytovani – Ubytování na hájence nabízí k dispozici 2 apartmány až proUbytování na hájence nabízí k dispozici 2 apartmány až pro 12 osob. Apartmány lze využíit i pro 8,4,2 hostů. V objektu je vlastní sociální zařízení a plně vybavená kuchyňka. 12 osob. Apartmány lze využíit i pro 8,4,2 hostů

Výroba vestavěných skříní

vestavěné skříně, vestavěné skříně na míru, výroba – Vestavěné skříně na míru u nichž jsou použity kvalitní systémy posuvných, skládacích nebo otočných dveří, moderní a kvalitní materiály, kování i dokonale řešené doplňky a variabilní vestavba. Jsou jednoznačně pro každý interiérem přínosem a rozšiřují jeho užitné i estetické vlastnosti. Při výběru materiálu pro výrobu vestavěných skříní, klademe velmi vysoké požadavky na kvalitu zpracování a jejich užitné vlastnosti.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.