+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ginzel, s.r.o.

Klíčová slova: skleněné kuličky, technické a keramické kuličky

E-mail: info@ginzel.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2008

Popis: Tradice výroby technických kuliček u společnosti Ginzel, s.r.o. sahá až do roku 1991, kdy byla panem Ing. Wolfgangem Ginzelem spoluzaložena firma EcoGlass, s.r.o., která se zabývala širším okruhem činností v oblasti sklářské výroby a sklářských technologií.

Web: www.ginzel.cz

Další související informace

Pracovní pomůcky

Pracovní a ochranné pomůcky, ochranné prostředky – Pracovní a ochranné pomůcky - oděvy, obuv, rukavice, zádržné systémy, kapsy a brašny, ochrana hlavy,ochranné prostředky, brýle, přilba, respirátor, sluchátka, řemeslo, dům, zahraha... DOPRAVA ZBOŽÍ ZDARMA - nad 5.000 Kč včetně DPH.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek,Kancelářské židle a křesla – Společnost Massoni je předním polským výrobcem a prodejcem ergonomického kancelářskeho nábytku. Nabízíme komplexní služby vybavení kanceláří od zaměření objektu po zpracování návrhů, dopravy a montáže. Dodáváme stylový kancelářský nábytek značky MASSONI, kvalitní kancelářské křesla, židle, sedací soupravy, konferenční stoly, pracovní stoly, psací stoly, kontejnery, skříně, recepční pulty, postele, matrace, komody a doplňky.

Hry xbox 360, hry

Hry, xbox 360, videohry, playstation 2 a playstati – Prodej her a herního příslušenství na konzole Sony Playstation 1, Sony Playstation 2, Sony Plastation 3, Microsoft Xbox 360 ze bezkonkurenční ceny! Všechny hry skladem! Hry xbox 360, hry playstation2 a 3, ps2 a ps3

Načítání trvalo 3.0780 sekund.