+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ginzel, s.r.o.

Klíčová slova: skleněné kuličky, technické a keramické kuličky

E-mail: info@ginzel.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2008

Popis: Tradice výroby technických kuliček u společnosti Ginzel, s.r.o. sahá až do roku 1991, kdy byla panem Ing. Wolfgangem Ginzelem spoluzaložena firma EcoGlass, s.r.o., která se zabývala širším okruhem činností v oblasti sklářské výroby a sklářských technologií.

Web: www.ginzel.cz

Další související informace

Bohemian School

ruština, kurzy ruského jazyka, angličtina, kurzy a – Mezinárodní jazyková škola Bohemian School zabývající se efektivní výukou cizích jazyků pro české a zahraniční studenty. Pořádající přípravné kurzy pro jazykové obory, příprava studentů k přijímacím zkouškám na vysoké školy.

Anime a manga

Anime a manga – Co jsou to manga a kdo je to Naruto a mnohem více naleznete u nás. Jsem fan web zaměřený právě na tento Japonský fenomén a online obchod to je Carryboy. Co jsou to manga a kdo je to Naruto a mnohem více naleznete u nás. Jsem fan web zaměřený právě na tento Japonský fenomén a online obchod to je Carryboy.

Vinylové a dřevěné podlah

Vinylové a dřevěné podlah – Prodej podlahových krytin - vinylové podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy či pvc krytiny a koberce. Vyberte i Vy tu správnou podlahy do bytu či dobu. Nabízíme i kompletní realizaci a pokládku podlahy.

Načítání trvalo 0.1039 sekund.